TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De opzet van het scenario voor Ma is een beetje vreemd, maar had best aangenaam griezelig uit kunnen pakken. Helaas is het eindresultaat toch niet helemaal geslaagd.
Een groep tieners uit een keurige buitenwijk heeft behoefte aan drankovergoten avondjes, maar geen zichzelf respecterende kroeg laat hen binnen. Dan doen ze een gelukkige vondst in de buurt. Sue Ann (Octavia Spencer), een alleenstaande vrouw van middelbare leeftijd die zichzelf ‘Ma’ noemt, wil haar kelder voor hen openstellen. Ze moeten wel beloven nooit te schelden of naar boven te komen.
Het lijkt de ideale plek om veilig te experimenteren met alles wat God en hun ouders verboden hebben. Maar dan kennen ze Ma nog niet!
Ma is een film van regisseur Tate Taylor, die eerder het gevierde The Help (ook met Octavia Spencer) en de spannende bestsellerverfilming The Girl on the Train leverde.
Het personage Sue Ann was in eerdere versies van het script een witte vrouw. Toen Taylor hoorde dat Octavia Spencer interesse had in de rol, paste hij het script aan zodat de rol beter bij een Afro-Amerikaanse vrouw zou passen.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid
11:10Dit kun je verwachten van het nieuwe RTL-programma Nederland met Vakantie
09:45De Bondgenoten-kijkers gaan los om actie van Anouk
08:01De TV van gisteren: MAX Vakantieman begint nieuw seizoen met ruim 1 miljoen kijkers
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Signed, sealed, delivered, Clash of the Titans