TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Max Rockatansky, alias Mad Max (Mel Gibson) is ondertussen wel wat gewend. Al twee films lang scheurt hij in zijn afgeragde auto door de woestijn op zoek naar water en benzine.
In zijn Mad Max Beyond Thunderdome, zijn derde avontuur, belandt Max in iets wat wel wat wegheeft van een stadje. Bartertown heet het plaatsje. Max is er niet bepaald welkom. Aunty Entity (Tina Turner), de zelfverklaarde koningin van Bartertown, wil van de nieuwkomer af. Daar weet ze wel een manier voor: Max moet een gevecht op leven en dood leveren in een speciale arena. Als hij wint, mag hij blijven.
Alleen is Aunty niet echt een vrouw van haar woord. Als hij de matpartij met de Master/Blaster inderdaad winnend afsluit, verbant ze hem. Dat had ze misschien beter niet kunnen doen. In de woestijn sluit Max zich aan bij een groep jongeren die proberen haar bewind omver te werpen.
Voor Tina Turner waren de opnames van Mad Max Beyond Thuderdome niet bepaald een makkie. De jurk die Aunty Entity in de film draagt, woog ruim 50 kilo, die de zangeres dus constant mee moest zeulen.
En dan droeg ze ook nog een pruik. Dat ding zat ook niet bepaald lekker: Turner moest haar hoofd kaalscheren, anders paste hij niet. Daar deed de Queen of Rock 'n' Roll niet moeilijk over.
Uniek in De Bondgenoten: Ruzie om Ricardo aan de poort
20:07Dave Roelvink en Marijn Kuipers verbreken verloving en beëindigen relatie
19:20Dit zijn de drie genomineerden voor de Televizier-Ring Acteur 2026
19:14Dit zijn de genomineerden voor de Televizier-Ring Talent 2026
18:54NTR heeft bevestigd: Stefan de Walle stopt na vijftien jaar als 'adviseur' van de Sint