TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mexico-Stad is een gevaarlijke stad. Met bijna negen miljoen inwoners stikt het er van de mensen die kwaad in de zin hebben.
Dat wordt in de actiethriller Man on Fire al vrij snel duidelijk: in de metropool verdwijnen aan de lopende band kinderen. Niet specifiek vrolijk nieuws.
De rijke inwoners van de stad kunnen zich nog tot op zekere hoogte beschermen. Ze betalen bewakers grote bedragen om hun kroost te beschermen.
Dat dat ook dat niet altijd helpt, blijkt als de kleine Pita Ramos (Dakota Fanning) wordt ontvoerd. Haar ouders hadden voormalig CIA-agent John Creasy (Denzel Washington) ingehuurd als haar bodyguard.
John voelt zich niet alleen in zijn beroepseer aangetast, de bonkige bodyguard geeft echt om het kleine meisje.
Hij zweert dan ook dat hij Pita zal redden. Dat betekent dat haar ontvoerders hun borst nat kunnen maken.
Denzel Washington heeft zijn hoofdrol in Man on Fire te danken aan een doktersbezoekje. In de wachtkamer van de huisarts kwam hij regisseur Tony Scott tegen.
Ze raakten aan de praat. Scott en Washington werkten in 1995 al samen aan onderzeeërthriller Crimson Tide.
Ze besloten dat het tijd werd om die samenwerking een vervolg te geven. En zo geschiedde.
Televisie- en radiopresentator Bas Westerweel op 62-jarige leeftijd overleden
16:29Zo kun je dit weekend live én gratis naar Max Verstappen op de Nürburgring kijken
14:57Jack van Gelder ontkracht uitspraak over Hélène Hendriks: 'Totaal niet boos'
14:18Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire