TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mexico-Stad is een gevaarlijke stad. Met bijna negen miljoen inwoners stikt het er van de mensen die kwaad in de zin hebben.
Dat wordt in de actiethriller Man on Fire al vrij snel duidelijk: in de metropool verdwijnen aan de lopende band kinderen. Niet specifiek vrolijk nieuws.
De rijke inwoners van de stad kunnen zich nog tot op zekere hoogte beschermen. Ze betalen bewakers grote bedragen om hun kroost te beschermen.
Dat dat ook dat niet altijd helpt, blijkt als de kleine Pita Ramos (Dakota Fanning) wordt ontvoerd. Haar ouders hadden voormalig CIA-agent John Creasy (Denzel Washington) ingehuurd als haar bodyguard.
John voelt zich niet alleen in zijn beroepseer aangetast, de bonkige bodyguard geeft echt om het kleine meisje.
Hij zweert dan ook dat hij Pita zal redden. Dat betekent dat haar ontvoerders hun borst nat kunnen maken.
Denzel Washington heeft zijn hoofdrol in Man on Fire te danken aan een doktersbezoekje. In de wachtkamer van de huisarts kwam hij regisseur Tony Scott tegen.
Ze raakten aan de praat. Scott en Washington werkten in 1995 al samen aan onderzeeërthriller Crimson Tide.
Ze besloten dat het tijd werd om die samenwerking een vervolg te geven. En zo geschiedde.
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion