TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sue (Jennifer Aniston) is vertegenwoordiger. Ze reist het hele land door om kunst te verkopen.
Dat betekent dat ze vaker in hotels en motels slaapt dan in haar eigen bed. In Management belandt ze weer eens in zo'n motel.
Het is er een als alle andere. Een beetje morsig, maar niet té. Sue kan prima de avond in haar eentje in haar kamer doorbrengen.
Maar dit motel heeft ook een manager. Dat is Mike (Steve Zahn), de wat onhandige zoon van de eigenaren.
Als hij Sue ziet is hij meteen weg van haar. Hij is zelfs zo onder de indruk dat hij haar achterna reist om te proberen haar voor zich te winnen.
Voor Jennifer Aniston is Management niet haar eerste samenwerking met Steve Zahn. In 1995 had Zahn een gastrolletje in een aflevering van Friends.
In The one with Phoebe's husband speelt hij Duncan, een homoseksuele Canadese kunstschaatser die ooit met Phoebe is getrouwd omdat hij een verblijfsvergunning nodig had.
Estavana Polman reageert sportief op Vandaag Inside-exit: 'Ik houd van die mannen'
08:03De TV van gisteren: vriendin Miljoenenjacht-finalist krijgt wind van voren
06:47Vanavond op TV: Strijders, Dokter Deen, Stolen
11:39Ian explodeert en kijkers gaan los na noodkreet van vriendin in De Bondgenoten
11:02Zoë Livay maakt diepe indruk met Nooit Meer Alleen in Beste Zangers: 'Insturen voor het Songfestival'