TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Peter (Huub Smit) merkt aan alles dat hij ouder wordt. Hij begint langzaam kaal te worden en hij kan niet langer ontkennen dat een leesbril zo nu en dan best goed van pas komt.
Zijn beste vrienden Mark (Martijn Fischer) en Edwin (Daniël Boissevain) hebben zo hun eigen worstelingen. Zo heeft Marks vrouw hem net ingeruild voor een jonger exemplaar.
Womanizer Edwin roept altijd wel dat hij van zijn vrijgezellenbestaan houdt. Ondertussen twijfelt hij stiekem over zijn vruchtbaarheid.
In Mannen van Mars krijgt het drietal een uitnodiging voor de reünie van hun oude middelbare school. Het is inmiddels bijna 25 jaar geleden dat ze eindexamen deden op het Marsman College, een mooi moment om herinneringen op te halen.
En een uitgelezen mogelijkheid om effe stevig uit de band te springen. Mark, Edwin en Peter zijn vast van plan te laten zien dat ze hun wilde haren heus nog niet kwijt zijn.
Veertig is het nieuwe twintig! Of toch niet?
Hoewel Mannen van Mars aangenaam droog begint, worden de grappen allengs platter en minder origineel. Jammer, want vooral Huub Smit (bekend als Richard Batsbak in New kids, maar ook van Penoza en Undercover) kan juist complexere humor prima aan.
De Frogers pakken opnieuw hun koffers, maar dit keer blijven de tenten en campers thuis. In het nieuwe seizoen De Frogers: Groeten uit… verruilt de familie de Engelse camping voor een gezellige slaapboerderij in het Duitse Zwarte Woud.
Omroep MAX-programma Het Dorp keert terug op de buis
10:43Dit programma vervangt Help, Mijn Man Is Klusser! op RTL 4
10:00Jurre Geluk over het presenteren van Niet Klein te Krijgen: 'Ik wilde geen ramptoerist zijn'
09:26Video: Kees Tol reageert op ontevreden koppel uit vtwonen: ‘Ze krijgen geen nieuwe make-over’
08:00Carlo Boszhard had een mooi gesprek met Loretta Schrijver over The Masked Singer