TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een opdracht in Colombia keert narcotica-agent John Hatcher (Steven Seagal) terug naar Chicago. Alleen is zijn partner bij de missie gesneuveld.
Dat is voor John de druppel. Hij stopt ermee, hij wil tijd doorbrengen met zijn zus Melissa (Elizabeth Gracen) en haar dochter Tracey (Danielle Harris). Maar daar komt het in Marked for Death niet van. John is nog maar net thuis of het gedonder begint alweer.
Hij krijgt het aan de stok met de Jamaicaanse drugscrimineel Screwface (Basil Wallace). Erger nog: die blijkt het op Tracey en Melissa te hebben voorzien. Dan moet je net John hebben. Hij haalt zijn beste Steven Seagal-moves uit de kast om Screwface een toontje lager te laten zingen.
Steven Seagal was zeer tevreden over Marked for Death. Volgens hem heeft deze film de beste vechtscènes uit zijn carrière. En er is meer: Seagal maakt in deze film ook zijn debuut als zanger. Hij zingt het nummer ‘John Crow’, dat hij samen met reggaelegende Jimmy Cliff maakte.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten