TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een opdracht in Colombia keert narcotica-agent John Hatcher (Steven Seagal) terug naar Chicago. Alleen is zijn partner bij de missie gesneuveld.
Dat is voor John de druppel. Hij stopt ermee, hij wil tijd doorbrengen met zijn zus Melissa (Elizabeth Gracen) en haar dochter Tracey (Danielle Harris). Maar daar komt het in Marked for Death niet van. John is nog maar net thuis of het gedonder begint alweer.
Hij krijgt het aan de stok met de Jamaicaanse drugscrimineel Screwface (Basil Wallace). Erger nog: die blijkt het op Tracey en Melissa te hebben voorzien. Dan moet je net John hebben. Hij haalt zijn beste Steven Seagal-moves uit de kast om Screwface een toontje lager te laten zingen.
Steven Seagal was zeer tevreden over Marked for Death. Volgens hem heeft deze film de beste vechtscènes uit zijn carrière. En er is meer: Seagal maakt in deze film ook zijn debuut als zanger. Hij zingt het nummer ‘John Crow’, dat hij samen met reggaelegende Jimmy Cliff maakte.
Met deze artiesten krijgt de WK Voetbal-finale nog meer glans
10:00Cornald Maas neemt tijdens deze Songfestival-act een plaspauze: 'Ik heb een behoorlijke hekel aan dit nummer'
09:26'Op deze datum start We Zijn Er Bijna'
08:32De TV van gisteren: Kijkers laten The Passion Hemelvaart massaal links liggen
16:14Wanneer is de finale van het WK Voetbal 2026 op tv te zien?