TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een opdracht in Colombia keert narcotica-agent John Hatcher (Steven Seagal) terug naar Chicago. Alleen is zijn partner bij de missie gesneuveld.
Dat is voor John de druppel. Hij stopt ermee, hij wil tijd doorbrengen met zijn zus Melissa (Elizabeth Gracen) en haar dochter Tracey (Danielle Harris). Maar daar komt het in Marked for Death niet van. John is nog maar net thuis of het gedonder begint alweer.
Hij krijgt het aan de stok met de Jamaicaanse drugscrimineel Screwface (Basil Wallace). Erger nog: die blijkt het op Tracey en Melissa te hebben voorzien. Dan moet je net John hebben. Hij haalt zijn beste Steven Seagal-moves uit de kast om Screwface een toontje lager te laten zingen.
Steven Seagal was zeer tevreden over Marked for Death. Volgens hem heeft deze film de beste vechtscènes uit zijn carrière. En er is meer: Seagal maakt in deze film ook zijn debuut als zanger. Hij zingt het nummer ‘John Crow’, dat hij samen met reggaelegende Jimmy Cliff maakte.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur