TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na een opdracht in Colombia keert narcotica-agent John Hatcher (Steven Seagal) terug naar Chicago. Alleen is zijn partner bij de missie gesneuveld.
Dat is voor John de druppel. Hij stopt ermee, hij wil tijd doorbrengen met zijn zus Melissa (Elizabeth Gracen) en haar dochter Tracey (Danielle Harris). Maar daar komt het in Marked for Death niet van. John is nog maar net thuis of het gedonder begint alweer.
Hij krijgt het aan de stok met de Jamaicaanse drugscrimineel Screwface (Basil Wallace). Erger nog: die blijkt het op Tracey en Melissa te hebben voorzien. Dan moet je net John hebben. Hij haalt zijn beste Steven Seagal-moves uit de kast om Screwface een toontje lager te laten zingen.
Steven Seagal was zeer tevreden over Marked for Death. Volgens hem heeft deze film de beste vechtscènes uit zijn carrière. En er is meer: Seagal maakt in deze film ook zijn debuut als zanger. Hij zingt het nummer ‘John Crow’, dat hij samen met reggaelegende Jimmy Cliff maakte.
Partnerbijdrage
WK-reclame KPN: dromende kat Louis krijgt meer aandacht dan Nederlands Elftal
13:05WK-reclame Jumbo: Rob Kemps van Links naar Rechts richting het WK Voetbal
12:25Oos Kesbeke doet een onthulling over zijn naam: ‘Ik heet eigenlijk…’
11:55WK-reclame Albert Heijn: Samuel Welten en het Nederlands Elftal zijn 'Allemaal Oranje'
11:48Nick deelt leuke update over liefdesleven na Married at First Sight