TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nu Thomas en zijn vrienden een levensgevaarlijk doolhof en de Scorch overleefd hebben, zullen ze het ergste toch wel gehad hebben? Nee dus.
Thomas (Dylan O'Brien) en de andere uit het Labyrint ontsnapte jongens overvallen een trein om hun vriend Minho (Ki Hong Lee) te bevrijden. Als hij niet in de trein zit, moeten ze in The Maze Runnner: The Death Cure inbreken in de Laatste Stad.
Dit labyrint is het gevaarlijkste wat ze tot nu toe zijn tegengekomen. Als ze het overleven, krijgen ze antwoord op al hun vragen.
The Maze Runner: The Death Cure is de afsluiter van de Maze Runner-trilogie. Fans moesten een jaar langer op de film wachten dan de bedoeling was.
De oorzaak: tijdens het filmen van een van de actiescènes raakte hoofdrolspeler Dylan O'Brien flink gewond. Hij liep onder meer een hersenschudding, gebroken jukbeenderen en een gebroken oogkas op.
Het herstel van die verwondingen duurde langer dan verwacht. Uiteindelijk lagen de opnamen bijna een heel jaar stil.
De opname waarin O'Brien die verwonderingen opliep heeft de film nog gehaald ook. Regisseur Wes Ball vroeg hem of hij het shot mocht gebruiken
O'Brien antwoordde: "In zekere zin heb ik het nodig dat je die opnames gebruikt. Ik zou het verschrikkelijk vinden als we die gewoon zouden weggooien."
Roos Moggré gaat de zondagavonden van Pauw & De Wit presenteren
15:39Rob ontmoet nieuwe match in Married at First Sight
14:59Licht valt plotseling uit in studio Vandaag Inside: 'Johan...?'
14:19Hier bekijk je het volledige interview met Humberto Tan over Renze Klamer en RTL Tonight
13:51Fans, opgelet: makers Gooische Vrouwen zoeken figuranten voor nieuw seizoen