TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als er bij hem thuis wordt ingebroken, probeert familieman Wade (Stephen Dorff) de indringers weg te jagen. Dat gaat mis: een van de inbrekers komt om het leven.
Hoewel het zelfverdediging was, wordt hij in Felon aangeklaagd voor moord. Wade sluit een deal met het OM; zo komt hij er met een redelijk korte celstraf vanaf.
Tenminste: op papier lijkt vijftien maanden niet zo veel. In de praktijk blijkt dat nog vies tegen te vallen.
De altijd zo brave Wade moet zich in een zwaarbewaakte gevangenis staande zien te houden. En dat valt nog niet mee, met al die geharde criminelen en sadistische bewakers om hem heen.
En dan hebben we het nog niet eens over zijn celmaat gehad. Dat is John (Val Kilmer), die vastzit voor een meervoudige moord.
Voor de gevechtsscènes in Felon wilde Stephen Dorff geen stuntman gebruiken. Daar kreeg hij achteraf spijt van.
De acteur kreeg een aantal keer flink klappen. Gevolg: hij liep tot twee keer toe een hersenschudding op.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?