TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Missies die onmogelijk lijken, zijn dat voor Ethan Hunt (Tom Cruise) niet. De spion neemt het op tegen zijn oude leerling Sean Ambrose. Die zit achter het dodelijke virus Chimera aan. Dat virus kan binnen 24 uur alle inwoners van een grote stad doden.
Aan Hunt de taak ervoor te zorgen dat Ambrose het niet in handen krijgt. Gelukkig krijgt hij hulp van Nyah (Thandiwe Newton), de ex van Ambrose.
Als Ethan en Nyah bij het laboratorium aankomen waar Chimera zich bevindt, neemt Nyah een verrassend besluit. Ze injecteert zichzelf met het virus, om te voorkomen dat het in verkeerde handen valt.
Vervolgens laat ze zich in Sydney droppen. Ethan gaat op zoek naar het tegengif om Nyah en de bevolking van de Australische stad van een wisse dood te redden.
Toen regisseur John Woo klaar was met de montage van Mission: Impossible II, duurde de film zo'n drieënhalf uur. De producenten vonden dat toch wel een tikje te gortig, dus moest Woo maar liefst anderhalf uur uit de film knippen.
Volgens critici heeft hij hier en daar wat te veel weggeknipt, waardoor het verhaal soms rare sprongen maakt. Mocht je tijdens het kijken de draad af en toe een beetje kwijtraken, dan ligt dat dus niet aan jou.
Dit is 'm dan: de trailer van het laatste seizoen van Dertigers
11:30Bieden maar: Familie Gnodde veilt unieke visvakantie in Frankrijk
10:59Deze BN’ers doen mee aan Kloostergasten
09:49Video: Beau van Erven Dorens reageert op Renze-rel
09:05Onee! Peter en Mariska uit Married at First Sight gaan scheiden