TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Susan heeft een mooi leventje. Ze gaat binnenkort trouwen met de knappe weerman Derek.
Maar dan gaat het mis. Op de dag van de bruiloft wordt Susan getroffen door een meteoriet.
Ze overleeft de klap, maar haar lijf ondergaat wel wat veranderingen. Wat heet: in luttele seconden groeit Susan zo'n vijftien meter.
In plaats van een huwelijksreis krijgt ze in Monsters vs. Aliens een enkeltje naar een geheime overheidsbasis. Daar zit ze opgesloten, samen met een paar andere monsters.
Tot aliens de aarde aanvallen. De president draagt de monsters op de planeet te beschermen tegen die buitenaardse invasie.
Lukt het Susan, Dr. Cockroach, B.O.B., The Missing Link en Insectosaurus de ruimteaanval af te slaan?
De stemmencast van Monsters vs. Aliens is indrukwekkend. Reese Witherspoon spreekt de stem van ‘50 foot woman’ Susan in.
Komen de stemmen van de andere monsters je bekend voor? Dat kan: House-acteur Hugh Laurie is Dr. Cockroach; Seth Rogen is B.O.B. en Will Arnett is The Missing Link.
Kiefer Sutherland leent zijn stem aan generaal W.R. Monger. En weerman Derek? Dat is Paul Rudd.
Deze gebeurtenis zien we in het tweede seizoen van Máxima
11:11Video: Vandaag Inside heeft plots óók last van stroomuitval
10:21Art Rooijakkers geeft update: wanneer keert hij terug bij Nieuws van de Dag?
09:59Wanneer is de laatste aflevering van I Kissed a Girl te zien?
09:10Eurovisie Songfestival 2025: dit is wanneer Claude moet repeteren