TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wie van rampenfilms houdt, kent regisseur/schrijver Roland Emmerich. Met rampenklassiekers als Independence Day (1996), The Day After Tomorrow (2004) en 2012 (2009) is hij een meester van het genre.
In Moonfall wordt de maan door een mysterieuze kracht uit de vaste baan om de aarde gedreven, waardoor hij opeens in volle vaart richting aarde trekt. Een uitgerangeerde astronaut (Patrick Wilson), een complotblogger (John Bradley) en de NASA-leidinggevende (Halle Berry) doen – terwijl de wereld al op instorten staat – een ultieme reddingspoging.
Het is jammer dat Emmerich een semifilosofische laag in deze rampenfilm verwerkte. Daar zit niemand op te wachten. Het trekt kostbare tijd af van het echte werk: cruiseschepen die spectaculair in bergen belanden en vluchtende hoofdpersonen die ieder losvliegend projectiel proberen te ontlopen.
Het verhaal van Moonfall is behoorlijk vergezocht. Er was wel een astronaut aanwezig op de set om het realisme te vergroten, maar dat had niet veel effect. Elke keer als hij aangaf dat iets onmogelijk was, kreeg hij van Roland Emmerich te horen dat dat niet uitmaakt omdat het maar een film is.
Moonfall is op woensdag 18 december 2024 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted