TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren tachtig was de band PoP! razend populair. Zanger Alex Fletcher (Hugh Grant) moest de groupies zo'n beetje van zich af slaan.
Van die beroemdheid van vroeger is in Music and Lyrics weinig meer over. Alex teert op oude roem en royalties.
Zo nu en dan schnabbelt hij wat. Optredens op schoolreünies en in vakantieparken, dat werk.
Het tij lijkt te keren als hij een nummer mag schrijven voor het populaire popsterretje Cora Corman (Haley Bennett). Het componeren van liedjes was alleen nooit zijn sterkste kant.
Gelukkig schiet zijn plantenverzorger Sophie (Drew Barrymore) hem te hulp. Ontstaat er naast een pakkend deuntje nog iets anders moois?
Regisseur en scenarioschrijver Marc Lawrence wilde Hugh Grant graag hebben voor de hoofdrol in Music and Lyrics. Gelukkig was de acteur meteen enthousiast:
“Ik lees veel scripts voor romantische komedies, maar er zijn er maar weinig waar ik hardop om moet lachen. Bij dit script had ik dat wel.”
Grant zal de première van de film in Amsterdam niet snel vergeten: een BNN-presentatrice wist zich op de rode loper met handboeien aan hem vast te ketenen. De politie moest eraan te pas komen om haar los te knippen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Kees Momma 'totaal ingestort' door extreme hitte
13:34Valentijne tegen Milan in De Bondgenoten: 'Je doet alsof ik een achterlijke ben'
13:08Dreigement in De Bondgenoten: 'Doe rustig of ik ga me ermee bemoeien'
10:40Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen