TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Dustin (Jason Biggs) is niet zo goed in vrouwen versieren. Wanneer hij gedumpt wordt door zijn vriendin, roept hij daarom de hulp in van zijn maatje Tank (Dane Cook).
Tank is niet alleen een meester in het versieren, maar ook in het beledigen van vrouwen. Na een etentje met Tank rennen de dames gegarandeerd weer terug naar hun ex.
Alleen blijkt Dustins ex Alexis (Kate Hudson) precies Tanks type te zijn. Ze weerstaat zijn geintjes met groot gemak en Tank valt meteen voor haar. Blijft hij zijn afspraak met Dustin trouw? Je ziet het in My Best Friend’s Girl.
2008 was niet zo’n goed jaar voor de carrière van Kate Hudson. My Best Friend’s Girl werd slecht ontvangen en ook haar andere film dat jaar, Fool’s Gold, kreeg negatieve recensies.
Hudson kreeg voor haar acteerprestaties in beide films zelfs een nominatie voor een Razzie Award in de categorie ‘Slechtste actrice’. Ze won de prijs niet, maar erg blij zal ze met de nominatie waarschijnlijk niet geweest zijn.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:28Dit is de winnaar van Het Perfecte Plaatje Op Reis 2026
20:04Video: Rob Kamphues in het diepste geheim getrouwd op Mykonos
19:34Laatste seizoen Flikken Rotterdam komt 'gewoon' op televisie
16:37Video: NOS-nieuwslezeres Iris de Graaf deelt eerste beelden dochtertje Gigi