TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nog niet zo lang geleden werkte Hank (Steve Zahn) bij de politie. Die baan is hij nu kwijt.
Daarom gaat Hank aan de slag in de beveiliging. Als hij ziet wie zijn nieuwe collega is, draait hij meteen helemaal door.
Dat is namelijk Earl (Martin Lawrence). Earl is niet alleen een kneus die van de politieacademie getrapt is, hij is ook de reden dat Hank niet meer bij de politie werkt.
Of ze ooit goede collega's zullen worden? Het lijkt er in National Security niet op.
En toch zullen de kersverse beveiligers moeten samenwerken. Aan een pittige klus ook nog: Earl en Hank moeten samen een drugsbende oprollen.
Voor zijn rol in National Security keek Steve Zahn goed hoe echte politieagenten zich gedroegen. Hij paste zijn eigen kapsel en lichaamstaal daarop aan.
Dat lukte blijkbaar vrij goed. Toen Zahn en avondje met zijn broer de kroeg in ging, zag hij dat mensen die bij hen in de buurt zaten een stukje verderop gingen zitten.
"Ze denken dat je een smeris bent!", merkte broer Zahn op.
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'