TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wyne (Hannah van Lunteren) mag dan in de dertig zijn, ze is er nog lang niet klaar voor om een gezinnetje te stichten.
Sterker nog: Wyne wil helemaal geen kinderen. Dat is ook de reden dat haar relatie met Arjen (Tibor Lukács) stukloopt. Hij wil wél kinderen en hij wil niet wachten tot Wyne misschien van mening verandert.
Ongeveer tegelijkertijd heeft Wynes hartsvriendin en huisgenoot Nanda (Jennifer Hoffman) groot nieuws. Ze gaat samenwonen! Binnenkort heeft Wyne hun huisje dus helemaal voor zichzelf.
Zo gaat Wyne in een paar weken van weekends vol feesten met drank en drugs naar weekendjes bij haar ouders op de bank. Er moet iets gebeuren, anders verveelt ze zich nog een keer dood.
De oplossing ligt in de sport. Samen met Nanda richt Wyne een voetbalteam op.
De speelster van Dames 4 kunnen voor geen meter voetballen, maar dat maken ze in de derde helft ruimschoots goed.
Maar het is niet altijd koek in ei op het voetbalveld: Wyne en Nanda groeien steeds verder uit elkaar.
Nanda is druk bezig met haar huisje en het inrichten van de kinderkamer. Ondertussen wil Wyne feesten met haar teamgenoten.
Scenarioschrijver Lotte Tabbers en Maurice Trouwborst haalden de inspiratie voor Dames 4 uit hun eigen leven. Net als Wyne richtte Lotte Tabbers op haar dertigste een vrouwenvoetbalteam op.
De reden was ook nog eens dezelfde. Al haar vriendinnen waren druk bezig met huizen kopen en kinderen krijgen, terwijl zij daar helemaal geen interesse in had.
En die ex-vriend met die kinderwens? Die bestaat ook echt: dat is Maurice Trouwborst.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Eindelijk frictie in Winter Vol Liefde: 'Ik kom niet voor de Harm-show'
13:45Jeroen Woe (Even Tot Hier) geveld door nare buikontsteking: voorstellingen geannuleerd
13:21Mathilde uit URK! onderging maagverkleining: 'Nacht in ziekenhuis'
13:06Wilfred Genee: 'Merel Ek is ordinair maar jij bent dat niet'
12:33Joop van den Ende: 'Dit beloofde ik Rob de Nijs tijdens zijn laatste dagen'