TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Criminelen Victor (Tygo Gernandt) en Rico (Marwan Kenzari) hebben elkaar in de gevangenis ontmoet. In de tijd dat ze daar zaten hebben veel tijd gehad om met elkaar te praten.
In die gesprekken ging het vaak om manieren om snel geld te verdienen. Het beste plan dat ze konden bedenken, willen ze in Bloedlink ten uitvoer brengen.
En toegegeven: het is geen slecht idee. Rico en Victor gaan de dochter van een stinkend rijke industrieel ontvoeren.
Als hij haar levend terug wil zien, zal hij een fors bedrag aan losgeld moeten betalen. Dat de multimiljonair flink gaat dokken om dochterlief weer in de armen te kunnen sluiten lijkt een abc'tje.
Maar dat is het niet. En dat komt allemaal door de rijkeluisdochter in kwestie: Laura (Sarah Chronis).
Hoe goed Victor en Rico hun actie ook hebben voorbereid, mede door haar loopt alles anders dan ze verwacht hadden.
Joram Lürsen heeft in Nederland zijn sporen verdiend. Hij regisseerde onder meer In Oranje, Alles is liefde, Dolfje weerwolfje en Alles is familie.
Met Bloedlink maakte hij zijn eerste thriller. Dat deed hij samen met scenarioschrijver Frank Ketelaar.
Zij bedachten het verhaal niet zelf. Bloedlink is een remake van de Britse film The Disappearance of Alice Creed.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji