TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Criminelen Victor (Tygo Gernandt) en Rico (Marwan Kenzari) hebben elkaar in de gevangenis ontmoet. In de tijd dat ze daar zaten hebben veel tijd gehad om met elkaar te praten.
In die gesprekken ging het vaak om manieren om snel geld te verdienen. Het beste plan dat ze konden bedenken, willen ze in Bloedlink ten uitvoer brengen.
En toegegeven: het is geen slecht idee. Rico en Victor gaan de dochter van een stinkend rijke industrieel ontvoeren.
Als hij haar levend terug wil zien, zal hij een fors bedrag aan losgeld moeten betalen. Dat de multimiljonair flink gaat dokken om dochterlief weer in de armen te kunnen sluiten lijkt een abc'tje.
Maar dat is het niet. En dat komt allemaal door de rijkeluisdochter in kwestie: Laura (Sarah Chronis).
Hoe goed Victor en Rico hun actie ook hebben voorbereid, mede door haar loopt alles anders dan ze verwacht hadden.
Joram Lürsen heeft in Nederland zijn sporen verdiend. Hij regisseerde onder meer In Oranje, Alles is liefde, Dolfje weerwolfje en Alles is familie.
Met Bloedlink maakte hij zijn eerste thriller. Dat deed hij samen met scenarioschrijver Frank Ketelaar.
Zij bedachten het verhaal niet zelf. Bloedlink is een remake van de Britse film The Disappearance of Alice Creed.
Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside