TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De terroristische organisatie SPECTRE heeft twee kernraketten gekaapt. Het is aan James Bond (Sean Connery) om ze op te sporen voordat superschurk Blofeld (Max von Sydow) en zijn handlangers ze voor foute doeleinden kunnen gebruiken.
De discussie over wie de beste James Bond is woedt tot op de dag van vandaag. Iedereen heeft zo zijn eigen voorkeur, maar over het algemeen gaat de strijd tussen Connery en zijn opvolger: Roger Moore. Bij de meeste fans blijft Connery favoriet.
Hoewel Sean Connery dus in 1971 de 007-mantel had overgedragen aan Roger Moore, keerde de Schot twaalf jaar later nog één keer terug als Bond. De titel van Never Say Never Again slaat deels op Connery zelf: hij zei in 1971 dat hij nooit meer Bond zou spelen.
Roger Moore was dan ook lichtelijk verbaasd dat Connery een comeback maakte als 's werelds bekendste geheim agent. Niet zo gek ook: met de onofficiële Bondfilm Never Say Never Again verschenen er in 1983 zowaar twee Bondfilms.
Moore was datzelfde jaar als 007 te zien in Octopussy. Octopussy deed het in de bioscoop beter dan Never Say Never Again. De eerste film bracht dik 185 miljoen dollar op, de tweede zo'n 160 miljoen.
Start op deze datum het derde seizoen van Winter Vol Liefde?
08:50De TV van gisteren: Rutger Castricum maakt veel los met Rutger en de Uitkeringstrekkers
06:47Vanavond op TV: Hel of hotel, De augurkenkoning, Tomb Raider
20:01Zangeres en actrice Joke Bruijs op 73-jarige leeftijd overleden
15:25Een kijkje nemen bij de opnames van Zussen? Dat kan als figurant!