TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nicolas Cage speelt de steenrijke yup Jack Campbell. Hij heeft het prima voor elkaar: hij woont in een mooi appartement, rijdt in een supersnelle Ferrari, heeft veel geld en geniet van zijn vrijgezellenbestaan.
Als Jack op een ochtend wakker wordt, is alles opeens anders. Hij wordt gewekt door zijn hond, zijn twee kinderen en zijn vrouw. Dat is gek: Jack heeft geen hond, geen vrouw en al helemaal geen kinderen.
Zijn appartement is ineens een doorsnee-rijtjeshuis. Zijn snelle auto? Foetsie. Op zijn werk weet niemand wie Jack is.
Wat is er aan de hand? Jack komt in The Family Man terecht in het leven dat hij had kúnnen hebben als hij met zijn jeugdliefde Kate (Téa Leoni) getrouwd was.
Net op het moment dat hij aan zijn nieuwe leven gewend is, wordt Jack weer wakker in zijn bachelor pad. Hij besluit Kate op te zoeken om te kijken of zij zich ook afvraagt hoe haar leven had kunnen zijn.
De Ferrari waar Jack in The Family Man in rijdt, was ooit echt van Nicolas Cage. Hij verkocht de bolide ongeveer een jaar voor de opnamen van de film begonnen.
Partnerbijdrage
In een nieuwe aflevering van Kasteel Gekocht, Wat Nu? gaan de zes stellen verder met hun Franse avontuur, waarbij dromen en tegenslagen hand in hand gaan. Het wordt opnieuw duidelijk hoeveel er komt kijken bij het kopen van een kasteel.
Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne
08:55De TV van gisteren: Hoofdpiet roept de noodtoestand uit in Het Sinterklaasjournaal en kijkers zijn niet blij