TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Amper uit de bioscoop en nu al staat No Time to Die op Pathé Thuis. In deze 25e James Bond film leidt de mysterieuze geheim agent (Daniel Craig) een rustig bestaan op Jamaica. Althans, dat denkt hij. Dit wordt abrupt onderbroken wanneer zijn oude vriend en CIA-agent Felix Leiter (Jeffrey Wright) zijn hulp nodig heeft om een ontvoerde wetenschapper te bevrijden.
Het is mogelijk niet James Bond laatste reddingsactie, maar wel die van hoofdrolspeler Daniel Craig. Hij zal hierna niet meer terugkeren als 007-agent. Daarom rijst al weken de vraag bij fans: wie volgt hem op? Volgens een producent van de James Bond-films hebben ze de Britse acteur Idris Elba op het oog. Of hij het ook daadwerkelijk gaat doen, valt nog af te wachten. Gelukkig kunnen we tot die tijd genieten van Daniel Craig en zijn avonturen in de keiharde actiefilm No Time To Die.
Vanaf vrijdag 4 februari is No Time to Die, de 25e James Bond film, voor €14,99 te koop via Pathé Thuis. De film is te huur vanaf 18 februari, voor €4,99 (SD + HD). Andere James Bond-films kijken? Klik dan hier.
John Williams maakt op deze datum zijn opwachting met Huizenruilers
10:05De startdatum van het RTL 4-programma The House of Hide & Seek is bekend
10:00Gerard Joling kritisch op talkshows: 'Onderwerpen vaak zo zwaar'
10:00Stars on Stage keert terug: op deze datum begint het derde seizoen
09:57Het zestiende seizoen van Familie Gillis: Massa Is Kassa is vanaf deze datum te zien