TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Amper uit de bioscoop en nu al staat No Time to Die op Pathé Thuis. In deze 25e James Bond film leidt de mysterieuze geheim agent (Daniel Craig) een rustig bestaan op Jamaica. Althans, dat denkt hij. Dit wordt abrupt onderbroken wanneer zijn oude vriend en CIA-agent Felix Leiter (Jeffrey Wright) zijn hulp nodig heeft om een ontvoerde wetenschapper te bevrijden.
Het is mogelijk niet James Bond laatste reddingsactie, maar wel die van hoofdrolspeler Daniel Craig. Hij zal hierna niet meer terugkeren als 007-agent. Daarom rijst al weken de vraag bij fans: wie volgt hem op? Volgens een producent van de James Bond-films hebben ze de Britse acteur Idris Elba op het oog. Of hij het ook daadwerkelijk gaat doen, valt nog af te wachten. Gelukkig kunnen we tot die tijd genieten van Daniel Craig en zijn avonturen in de keiharde actiefilm No Time To Die.
Vanaf vrijdag 4 februari is No Time to Die, de 25e James Bond film, voor €14,99 te koop via Pathé Thuis. De film is te huur vanaf 18 februari, voor €4,99 (SD + HD). Andere James Bond-films kijken? Klik dan hier.
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)