TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Mexicaanse regisseur Guillermo del Toro (Pan’s Labyrinth, The Shape of Water) is als geen ander in staat werelden te creëren waarin kijkers zich kunnen verliezen, waar ze in kunnen verdwijnen.
In Nightmare Alley is dat niet anders. Het is een remake van de gelijknamige film uit 1947. Aan de hand van Stanton Carlisle (Bradley Cooper) neemt Del Toro zijn publiek mee in de wereld van de circussen en freakshows van de jaren 30.
De zwijgzame Stan groeit daar uit tot een bekwaam mentalist. Als hij zich groot genoeg voelt om op eigen benen te staan, begint hij samen met Molly (Rooney Mara) zijn eigen act.
De film begint pas écht op het moment dat psychiater Lilith Ritter (Cate Blanchett) bij hen in de zaal zit: er ontspint zich een kat-en-muisspel tussen haar en Stan, waarbij lang onduidelijk blijft wie nou wie bedriegt. Uiteindelijk maakt Del Toro zijn verhaal knap rond in deze duistere en oogstrelende ode aan de film noir.
De opnames van Nightmare Alley moesten gestaakt worden door de coronapandemie. Vooral scènes uit de eerste helft van de film ontbraken nog. Bradley Cooper gebruikte de opnamestop handig. Hij viel een paar kilo af om jonger te lijken.
Rooney Mara verloor ook wat gewicht in die tijd, maar dan met een andere reden: ze beviel van een zoon.
Judith en Debbie zijn samen met hun mannen duidelijk de grote favorieten van kijkers B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
20:28Recap van B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
14:49Video: Rob Kamphues geeft een kijkje achter de schermen bij De Allesweter VIPS
14:20Video: René Froger vertelt over Duitse avontuur van de familie
14:03Opnames voor nieuwe afleveringen Oh, Wat Een Jaar! bijna van start