TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De zaken gaan een niet zo goed voor zakenman Jack Dwyer (Owen Wilson). Maar daar weet hij wel een oplossing voor.
Jack gaat emigreren om zijn geluk in het buitenland te beproeven. Dat doet hij niet alleen: hij neemt zijn vrouw Annie (Lake Bell) en dochtertjes Lucy (Sterling Jerins) en Beaze (Claire Geare) mee naar Zuid-Oost Azië.
Hij heeft er zelfs al een baan gevonden. Niks aan het handje dus, zou je denken.
De Dwyertjes zijn in No Escape nog maar net in hun nieuwe thuisland aangekomen als daar een revolutie uitbreekt. Als buitenlanders zijn ze een makkelijk doelwit voor de rebellen.
En dan werkt Jack nu ook nog eens voor het Amerikaanse bedrijf waar de woede van de opstandelingen zich op richt.
Komen ze ooit nog veilig het land uit? Het lijkt er in No Escape niet op.
Ze zijn op de vlucht in een hen onbekend land waar ze de taal niet spreken. En dan wil een groot deel van de bevolking de Dwyers ook nog eens dood hebben.
Gelukkig staan ze er niet helemaal alleen voor. Steeds als ze écht in een lastig parket zitten, duikt de Brit Hammond (Pierce Brosnan) op om een handje toe te steken.
Nieuwe Boer Zoekt Vrouw-baby geboren na een emotionele week
11:35Anouk tegen Diederik in De Bondgenoten: 'Wat ben jij een lul zeg'
11:11André Rieu krijgt bijzondere verrassing tijdens laatste Vrijthof-concert
10:49Wanneer is Vandaag Inside weer terug op tv?
10:11Ik Weet er Alles Van! duurt voortaan langer: dit verandert er