TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wat gebeurt er met Europese films die het in eigen land goed doen? Juist: die krijgen een Amerikaanse remake. Zo ging het ook met de Duitse romantische komedie Bella Martha.
Het resultaat is No Reservations, met in de hoofdrollen Catherine Zeta-Jones en Aaron Eckhart.
Zeta-Jones speelt Kate, die als chef-kok in een exclusief restaurant in Manhattan werkt. Ze runt de keuken met ijzeren discipline en ook privé heeft ze graag de touwtjes in handen.
Haar gestructureerde leventje staat compleet op z'n kop als ze de volledige voogdij krijgt over haar nichtje Zoe (Abigail Breslin). Tegelijkertijd krijgt Kate een nieuwe collega, Nick (Eckhart), die in alles haar tegenpool is.
Natuurlijk groeien Kate en Nick ondanks (of dankzij) hun aanvankelijke strubbelingen naar elkaar toe. Geen verrassend plot dus; wel prettig vermaak, prima acteerwerk en fijne beelden van lekker eten.
Om zich voor te bereiden op haar rol in No Reservations werkte Catherine Zeta-Jones een avond in de bediening van een restaurant in New York.
Als klanten haar aanspraken om te vertellen dat ze erg veel op Catherine Zeta-Jones leek, antwoordde de actrice steevast: "Dat hoor ik wel vaker."
Tijdens het filmen van een scène waarin hij uien moest snijden, sneed Aaron Eckhart zichzelf per ongeluk in zijn vinger. Hij had dat pas door toen tegenspeelster Abigail Breslin het bloed zag en begon te gillen.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Video: Flodder-actrice Lettie Ooshoek (buurvrouw Neuteboom) overleden
09:16Staat Johnny de Mol open voor terugkeer in GTST?
09:09Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park