TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Daniel Craig zei voor zijn eerste klus als het iconisch personage al dat hij een andere James Bond zou zijn dan zijn voorgangers.
Daar heeft hij zich zeker aan gehouden. Zo leunt hij als 007 minder op gadgets, gaat hij beter met vrouwen om en laat de spion zich meer van zijn kwetsbare kant zien. In Craigs laatste Bondfilm No Time to Die zet hij dat vernieuwende patroon door.
Bond geniet van zijn pensioen op Jamaica. Na een bezoek van een bevriend CIA-agent komt daar een eind aan. Hij moet een Russische wetenschapper (Rami Malek) onschadelijk maken die een gevaarlijk biologisch wapen ontwikkeld heeft.
Helaas zal Rami Malek niet de boeken in gaan als een van de beste Bondschurken. Door de sterke vrouwelijke bijrollen, ouderwets goede actie en een prachtige titelnummer van Billie Eilish valt er toch veel te genieten. En Craig krijgt een waardig en emotioneel afscheid.
Daniel Craig vond dat hij het 007-stokje door moest geven als hij te oud zou worden voor de stunts en alle actie rondom zijn personage. Tijdens de opnames van Spectre (2015) raakte hij gewond tijdens het opnemen van een stunt.
Daarom heeft hij tijdens de opnames van No Time to Die vaker op stuntdubbels moeten rekenen. Wat – laten we wel wezen – helemaal geen schande is.
Dit programma vervangt Wie Is de Mol? na de finale
12:54Dit is waarom Even tot Hier op zaterdag 16 mei 2026 niet te zien is
10:50Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight