TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Martin Scorsese kreeg het zwaar te verduren toen hij zijn The Last Temptation of Christ uitbracht en ook Mel Gibson werd bedolven onder kritiek uit religieuze hoek voor zijn The Passion of the Christ. Al ruim honderd jaar verfilmen regisseurs Bijbelse verhalen en relletjes horen daarbij.
Darren Aronofsky staat erom bekend dat zijn films altijd ‘schuren’. Of het nu gaat om drugsgebruik in Requiem for a Dream of de zwartgallige wereld van een balletdanseres in Black Swan.
Met Noah waagt ook hij zich aan een Bijbelverhaal: dat van de ark van Noach, waarin God door middel van een zondvloed de aarde wil ontdoen van alle levende wezens.
Noach (Russell Crowe) bouwt een ark om met zijn gezin en duizenden dieren hieraan te ontsnappen. Aronofsky gebruikte geen echte giraffes en leeuwen; alle dieren in de film zijn met de computer geanimeerd.
Russell Crowe speelt de titelrol in Noah. Hij maakte zijn personage expres onaardig. Daar had hij een goede reden voor:
"Het gekke is dat veel mensen Noach een goed mens vinden. Omdat hij de dieren redde.
Ze vergeten wel dat hij ook de man is die alle mensen op aarde zonder pardon liet sterven."
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
22:26B&B Vol Liefde-stel Daní en Joy verwelkomen baby: 'Ons wondertje'
16:25Deze BN'er krijgt een gastrol in Medisch Centrum West: opvallende naam
15:09Peter Jan Rens (75) na beroerte nu met hartproblemen in ziekenhuis
15:07Salar en Noah delen hun mening over Anouk en Diederik: 'Ik vind het heel bijzonder' (De Bondgenoten)
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
