TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Anna Scott (Julia Roberts) is de beroemdste en meest begeerde filmster ter wereld. Haar foto prijkt op de cover van elk tijdschrift en de roddelpers volgt haar op de voet. William Thacker (Hugh Grant) is de eigenaar van een slechtlopend reisboekenwinkeltje in Notting Hill.
Hij leidt een rustig leventje, weliswaar met een rampzalig smerige huisgenoot (Rhys Ifans). Anna en William komen er echter achter dat met hun verschillende achtergronden een relatie onderhouden best lastig kan zijn.
Een van de beroemdste scènes is die waarin Grant door de Londense wijk Notting Hill wandelt en in een paar minuten de vier seizoenen aan hem voorbijtrekken.
Notting Hill was een megahit, net als ‘voorganger’ Four Weddings and a Funeral. Met dezelfde schrijver en producent (Richard Curtis), dezelfde hoofdrolspeler (Grant) en opnieuw een liefde tussen een sullige, maar uiterst charmante Brit en een mooie Amerikaanse, lijken de films een beetje op elkaar.
Heel erg is dat niet. Notting Hill ontroert misschien wat minder, maar is wel prettig zoet en romantisch.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Noa Vahle: 'Zo vieren we kerst in huize De Mol'
09:31Documentaire Wij Zijn GTST is vanaf nu te zien op Videoland
09:20Keert Billy de Palma terug in Goede Tijden, Slechte Tijden?
07:50Open Casa krijgt een nieuw seizoen op Prime Video
07:32De TV van gisteren: Seizoensstart Woeste Grond trekt veel kijkers