TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sam (Jean-Claude Van Damme) zit in de cel. En niet om iets wat hij zelf heeft gedaan.
Toegegeven, die bank heeft hij echt wel overvallen. Maar toen zijn partner een beveiliger doodschoot, nam Sam de schuld op zich. Die kompaan heeft dus nog wat goed te maken. En dat doet hij ook: als Sam wordt overgeplaatst naar een andere gevangenis, helpt hij hem ontsnappen.
Tijdens die vlucht staat onze held er alweer snel alleen voor. Zo belandt hij in Nowhere to Run op het land van weduwe Clydie (Rosanna Arquette). Hij slaat er zijn tentje op. De volgende ochtend ontdekt Sam dat snode types het op Clydies grond hebben voorzien. Omdat hij nou eenmaal een toffe peer is, helpt hij haar dat gespuis uit de buurt te houden. Nou vooruit: ook wel een beetje omdat haar rivalen hem verraden hebben.
Jean-Claude Van Damme was niet blij met Nowhere to Run. Hij weet ook wel waar het aan ligt: volgens hem was het script ‘niet zo goed’. “De scenarioschrijver vertelde me dat hij alle problemen op zou lossen. Ik was bij hem thuis, hij schudde me zelfs de hand, hij heeft het me beloofd. Maar het script heeft hij nooit meer aangepast.”
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
NPO en Disney+ slaan handen ineen voor Nederlandse versie van Wolven
08:57Raymond Mens reist tijdens het WK af naar Amerika voor Vandaag Inside en De Oranjezomer
08:55Terugkijken: De hoogtepunten van de muzikale openingsceremonie van het WK voetbal
07:31De TV van gisteren: WK voetbal domineert de kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando