TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Sam (Jean-Claude Van Damme) zit in de cel. En niet om iets wat hij zelf heeft gedaan.
Toegegeven, die bank heeft hij echt wel overvallen. Maar toen zijn partner een beveiliger doodschoot, nam Sam de schuld op zich. Die kompaan heeft dus nog wat goed te maken. En dat doet hij ook: als Sam wordt overgeplaatst naar een andere gevangenis, helpt hij hem ontsnappen.
Tijdens die vlucht staat onze held er alweer snel alleen voor. Zo belandt hij in Nowhere to Run op het land van weduwe Clydie (Rosanna Arquette). Hij slaat er zijn tentje op. De volgende ochtend ontdekt Sam dat snode types het op Clydies grond hebben voorzien. Omdat hij nou eenmaal een toffe peer is, helpt hij haar dat gespuis uit de buurt te houden. Nou vooruit: ook wel een beetje omdat haar rivalen hem verraden hebben.
Jean-Claude Van Damme was niet blij met Nowhere to Run. Hij weet ook wel waar het aan ligt: volgens hem was het script ‘niet zo goed’. “De scenarioschrijver vertelde me dat hij alle problemen op zou lossen. Ik was bij hem thuis, hij schudde me zelfs de hand, hij heeft het me beloofd. Maar het script heeft hij nooit meer aangepast.”
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’