TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In korte tijd verschenen er twee komedies over beveiligers in een winkelcentrum: Paul Blart: Mall Cop en Observe & Report. De films hebben nog een overeenkomst: beide zijn niet grappig.
Seth Rogen speelt in deze komedie de bipolaire beveiliger Ronnie. Hij is een triest figuur, die graag met een pistool rondzwaait. Hij heeft er alleen geen.
Daarnaast geniet hij ervan de zwakkeren in de samenleving dwars te zitten in het winkelcentrum waar hij werkt.
Op het moment dat er een potloodventer is gesignaleerd, ziet Ronnie dat als een uitgelezen kans eens echt detectivewerk te doen.
Hij is tenslotte de enige die alles in huis heeft om het aantrekkelijke winkelmeisje Brandi (Anna Faris) te beschermen. Hiermee weet hij rechercheur Harrison (Ray Liotta) het bloed onder de nagels vandaan te halen.
Observe & Report is volgens de makers bedoeld als een komische versie van Taxi Driver, maar alleen de bloopers in de extra's zijn echt om te lachen.
In 2009 viel Seth Rogen maar liefst 14 kilo af in tien weken. Hij besloot af te vallen door de opnames van Observe & Report.
De film werd opgenomen New Mexico in een hooggelegen gebied. Door de lage luchtdruk daar vond Rogen het lastiger om adem te halen.
Dat overtuigde Rogen ervan om wat aan zijn gezondheid te doen.
Tunnelvisie met Thomas: 'Is dit een klassieke aanwijzing naar Nathan?'
12:30The Tribute terugkijken? Coming on Strong speelt Twilight Zone
12:24Video: Viktor Verhulst gaat trouwen met vriendin Sarah Puttemans
11:00Finale van Wie is de Mol? 2025 is live bij te wonen
10:12Deze RTL4-programma's zijn voortaan meerdere keren per week op tv te zien