TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Debbie Ocean (Sandra Bullock) is de jongere zus van Danny Ocean, de gehaaide crimineel die in Ocean’s Eleven en twee vervolgen met een stel collega’s gedurfde overvallen pleegde.
Debbie mag dan een paar jaar jonger zijn, in Ocean's 8 laat ze zien dat ze ook van wanten weet. Ze is nog maar net vrij na een celstraf van vijf jaar, of ze heeft alweer plannen voor een nieuwe klus. En wat voor een: Debbie wil tijdens een groot gala een antieke halsketting stelen. Pittig, want het sieraad hangt dan om de hals van de beroemde actrice Daphne Kluger (Anne Hathaway). Om die klus te klaren heeft Debbie hulp nodig. Zeven vrouwen – ieder met hun eigen specialisme – staan haar bij.
Dankzij de sterke cast, met naast Bullock ook grote namen als Cate Blanchett, Dakota Fanning en zangeres Rihanna, is Ocean’s 8 al net zo’n plezier om naar te kijken als de mannelijke voorgangers.
Debbie Ocean spreekt in Ocean's 8 een aardig mondje Duits. Dat moet ook wel: anders is ze haar dekmantel kwijt. Voor Sandra Bullock was dat gesneden koek. De actrice bracht een groot deel van haar jeugd door in de Duitse stad Nürnberg. Ze spreekt daardoor niet alleen vloeiend Duits, ze heeft ook nog eens de Duitse nationaliteit.
Ocean's 8 is op zaterdag 1 februari 2025 om 21:50 uur te zien op NET 5.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:27Samenvatting Nederland – Tunesië WK voetbal (video)
22:46Backstage: bijzondere opnames van Flikken Maastricht in televisiestudio (video)
16:21NET5 lanceert een nieuw realityprogramma: Wil je met me bouwen?