TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Debbie Ocean (Sandra Bullock) is de jongere zus van Danny Ocean, de gehaaide crimineel die in Ocean’s Eleven en twee vervolgen met een stel collega’s gedurfde overvallen pleegde.
Debbie mag dan een paar jaar jonger zijn, in Ocean's 8 laat ze zien dat ze ook van wanten weet. Ze is nog maar net vrij na een celstraf van vijf jaar, of ze heeft alweer plannen voor een nieuwe klus. En wat voor een: Debbie wil tijdens een groot gala een antieke halsketting stelen. Pittig, want het sieraad hangt dan om de hals van de beroemde actrice Daphne Kluger (Anne Hathaway). Om die klus te klaren heeft Debbie hulp nodig. Zeven vrouwen – ieder met hun eigen specialisme – staan haar bij.
Dankzij de sterke cast, met naast Bullock ook grote namen als Cate Blanchett, Dakota Fanning en zangeres Rihanna, is Ocean’s 8 al net zo’n plezier om naar te kijken als de mannelijke voorgangers.
Debbie Ocean spreekt in Ocean's 8 een aardig mondje Duits. Dat moet ook wel: anders is ze haar dekmantel kwijt. Voor Sandra Bullock was dat gesneden koek. De actrice bracht een groot deel van haar jeugd door in de Duitse stad Nürnberg. Ze spreekt daardoor niet alleen vloeiend Duits, ze heeft ook nog eens de Duitse nationaliteit.
Ocean's 8 is op zaterdag 1 februari 2025 om 21:50 uur te zien op NET 5.
Recap van B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met?
14:49Video: Rob Kamphues geeft een kijkje achter de schermen bij De Allesweter VIPS
14:20Video: René Froger vertelt over Duitse avontuur van de familie
14:03Opnames voor nieuwe afleveringen Oh, Wat Een Jaar! bijna van start
13:40Jennie Jelies op een roze wolk dankzij 'echte Urker'