TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Drie jaar na afloop van Ocean's Eleven is casinobaas Terry Benedict (Andy Garcia) nog steeds woedend op Danny Ocean (George Clooney).
Sterker nog: Benedict eist het geld dat Ocean en zijn bende destijds hebben gestolen terug. Om dat bedrag bij elkaar te krijgen doen Danny en zijn team meesterdieven meerdere plekken in Europa aan.
Zo proberen ze in Amsterdam een historisch VOC-document te stelen. Daarnaast brengen ze bezoekjes aan Rome en Parijs.
En steeds lijkt meesterdief The Night Fox (Vincent Cassel) ze te slim af te zijn.
Ocean's Twelve is net niet zo flitsend als de eerste film, maar de vrolijke nonchalance van de hoofdrolspelers werkt nog steeds aanstekelijk.
Tijdens de opnames in Amsterdam stond de halve stad op z’n kop: iedereen wilde een glimp opvangen van George Clooney en Brad Pitt.
Naast dat er ineens een hoop internationale sterren over de grachten liepen, leverde Ocean's Twelve ook Nederlandse acteurs het nodige werk op.
Onder meer Jeroen Krabbé, Jeroen Willems en Chris Tates scoorden een rolletje in de film.
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag