TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Debbie Ocean (Sandra Bullock) is de jongere zus van Danny Ocean, de gehaaide crimineel die in Ocean’s Eleven en twee vervolgen met een stel collega’s gedurfde overvallen pleegde.
Debbie mag dan een paar jaar jonger zijn, in Ocean's 8 laat ze zien dat ze ook van wanten weet. Ze is nog maar net vrij na een celstraf van vijf jaar, of ze heeft alweer plannen voor een nieuwe klus. En wat voor een: Debbie wil tijdens een groot gala een antieke halsketting stelen. Pittig, want het sieraad hangt dan om de hals van de beroemde actrice Daphne Kluger (Anne Hathaway). Om die klus te klaren heeft Debbie hulp nodig. Zeven vrouwen – ieder met hun eigen specialisme – staan haar bij.
Dankzij de sterke cast, met naast Bullock ook grote namen als Cate Blanchett, Dakota Fanning en zangeres Rihanna, is Ocean’s 8 al net zo’n plezier om naar te kijken als de mannelijke voorgangers.
Debbie Ocean spreekt in Ocean's 8 een aardig mondje Duits. Dat moet ook wel: anders is ze haar dekmantel kwijt. Voor Sandra Bullock was dat gesneden koek. De actrice bracht een groot deel van haar jeugd door in de Duitse stad Nürnberg.
Ze spreekt daardoor niet alleen vloeiend Duits, ze heeft ook nog eens de Duitse nationaliteit.
Frank Jansen vertelt meer over 'uitgelekte' terugkeer op tv
16:41Wolter Kroes en dochter brengen na DNA Singers-optreden samen nummer uit
14:32Cheyenne Löhnen laat zich uit over mogelijke terugkeer Katja Schuurman in GTST
13:23'Smerige' confrontatie Angela de Jong in Goedenavond Nederland wordt druk nabesproken
12:26Deze BN'ers doen mee aan De Allesweter VIPS: 'Verwacht chaos'