TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Drie jaar na afloop van Ocean's Eleven is casinobaas Terry Benedict (Andy Garcia) nog steeds woedend op Danny Ocean (George Clooney).
Sterker nog: Benedict eist het geld dat Ocean en zijn bende destijds hebben gestolen terug. Om dat bedrag bij elkaar te krijgen doen Danny en zijn team meesterdieven meerdere plekken in Europa aan. Zo proberen ze in Amsterdam een historisch VOC-document te stelen. Daarnaast brengen ze bezoekjes aan Rome en Parijs. En steeds lijkt meesterdief The Night Fox (Vincent Cassel) ze te slim af te zijn.
Ocean's Twelve is net niet zo flitsend als de eerste film, maar de vrolijke nonchalance van de hoofdrolspelers werkt nog steeds aanstekelijk.
Tijdens de opnames in Amsterdam stond de halve stad op z’n kop: iedereen wilde een glimp opvangen van George Clooney en Brad Pitt. Naast dat er ineens een hoop internationale sterren over de grachten liepen, leverde Ocean's Twelve ook Nederlandse acteurs het nodige werk op. Onder meer Jeroen Krabbé, Jeroen Willems en Chris Tates scoorden een rolletje in de film.
Ocean's Twelve is op zaterdag 18 januari 2025 om 21:50 uur te zien op NET 5.
Jasmine Sendar keert terug in Goede Tijden, Slechte Tijden: 'I'm back'
09:30Wanneer is de finale van The Voice of Holland te zien?
09:10Raven van Dorst keert op deze datum terug met Nachtdieren USA
09:05Even Tot Hier binnenkort terug met nieuw seizoen, dit is wanneer
08:50De TV van gisteren: Undercover in Nederland-kijkers zijn niet te spreken over aanpak Alberto Stegeman