TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Drie jaar na afloop van Ocean's Eleven is casinobaas Terry Benedict (Andy Garcia) nog steeds woedend op Danny Ocean (George Clooney).
Sterker nog: Benedict eist het geld dat Ocean en zijn bende destijds hebben gestolen terug. Om dat bedrag bij elkaar te krijgen doen Danny en zijn team meesterdieven meerdere plekken in Europa aan. Zo proberen ze in Amsterdam een historisch VOC-document te stelen. Daarnaast brengen ze bezoekjes aan Rome en Parijs. En steeds lijkt meesterdief The Night Fox (Vincent Cassel) ze te slim af te zijn.
Ocean's Twelve is net niet zo flitsend als de eerste film, maar de vrolijke nonchalance van de hoofdrolspelers werkt nog steeds aanstekelijk.
Tijdens de opnames in Amsterdam stond de halve stad op z’n kop: iedereen wilde een glimp opvangen van George Clooney en Brad Pitt. Naast dat er ineens een hoop internationale sterren over de grachten liepen, leverde Ocean's Twelve ook Nederlandse acteurs het nodige werk op. Onder meer Jeroen Krabbé, Jeroen Willems en Chris Tates scoorden een rolletje in de film.
Ocean's Twelve is op zaterdag 18 januari 2025 om 21:50 uur te zien op NET 5.
'Dit wordt hét moment van Beste Zangers 2025'
12:11Floortje Dessing terug met 'Einde van de wereld': hier gaat de eerste reis naartoe
10:37Deze BN'ers zijn te zien in het nieuwe seizoen De Geknipte Gast
09:54Teun Föhn uit Urk! krijgt eigen realityserie op NPO 1
09:11Verklapt deze foto meer over het lot van Valentijn Sanders in GTST?