TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Forrest Taft (Steven Seagal) is een man met veel talenten. Hij kan een aardig potje knokken én hij heeft hart voor het milieu.
Zijn handigheid met vuisten en vuurwapens komen in On Deadly Ground goed van pas bij het beschermen van de aarde.
Forrest werkt in Alaska bij een grote oliemaatschappij. CEO Michael Jennings (Michael Caine) neemt het niet zo nauw met de milieuvoorschriften.
Moet je net Forrest hebben: die pikt dat natuurlijk niet. Hij gaat ervoor zorgen dat Jennings zich voortaan netjes aan de regels houdt.
Taft is een man van ‘wie niet horen wil moet maar voelen’. Er staat Jennings dus nogal wat te wachten.
Steven Seagal speelt de hoofdrol in On Deadly Ground. Maar dat is niet alles: de spierbonk met de paardenstaart zat ook op de regisseursstoel én hij produceerde de film.
Hij had grootse plannen voor het einde. Seagal wilde de film afsluiten met een boodschap over het milieu die maar liefst veertig minuten duurde.
Daar had niet iedereen het geduld voor. Bij testscreenings liet het publiek duidelijk merken dat dat veel te lang was.
Seagal knipte de scène terug tot zeven minuten. Hij regisseerde daarna nooit meer een film.
De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise
15:45'Malou Petter wordt de nieuwe Roos Moggré bij EenVandaag'