TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Operation Fortune: Ruse de Guerre heeft alle ingrediënten waarmee Guy Ritchie graag furore maakt: geheim agenten, coole dudes, foute criminelen en mooie vrouwen die zich de kaas niet van hun brood laten eten.
Superagent Orson Fortune (Jason Statham) krijgt in Operation Fortune: Ruse de guerre een lastige missie: de verkoop van een dodelijk wapen stoppen voordat het in verkeerde handen valt.
Samen met zijn team (Aubrey Plaza, Bugzy Malone en Cary Elwes) moet hij achter het plan van de flamboyante wapenhandelaar Greg Simmonds komen.
Daarvoor haalt Fortune Hollywoodster Danny Francesco (Josh Hartnett) over om hem en zijn team te helpen. Simmonds is groot fan van Francesco en de acteur zal hem moeten afleiden op een galafeest.
De rol van Grant als excentrieke schurk Greg Simmonds in Operation Fortune: Ruse de guerre past perfect bij zijn recente carrièreverandering. Ooit was hij hét gezicht van de Britse romkom, met rollen in onder andere Notting Hill, Four Weddings and a Funeral en Love Actually.
Dat imago besloot hij van zich af te schudden. Sindsdien schittert hij als ironische of vileine types, zoals een narcistische acteur in Paddington 2 en een sluwe journalist in The Gentlemen.
Onlangs dook hij op als sinistere prediker in horrorfilm Heretic en als Oompa Loompa in Wonka. Die transformatie, vol zelfspot en lef, heeft zijn carrière nieuw leven ingeblazen.
Operation Fortune: Ruse de Guerre is op donderdag 13 november 2025 om 20:25 uur te zien op RTL 7.
Dit programma vervangt Flikken Maastricht op NPO1
13:35Goed nieuws voor Ik Vertrek-fans: programma zeer binnenkort terug met nieuwe afleveringen
12:43Onderweg naar Morgen-icoon Frits Jansma overleden: 'Iedereen is echt aangedaan'
12:24MAFS terugkijken: Kyle vindt zichzelf geen leuk persoon
11:50Flikken Gent weer vanaf de allereerste aflevering te zien op de Nederlandse televisie