TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De drie jonge hoofdpersonen van Paradise drifters kruisen toevallig elkaars pad.
Ze hebben op hun leeftijd na niets gemeen, behalve dat Chloe (Tamar van Waning), Lorenzo (Jonas Smulders) en Yousef (Bilal Wahib) er alle drie alleen voor staan en eigenlijk nergens terecht kunnen.
Yousef moet een jeugdzorginstelling verlaten zonder plek om naar toe te gaan. Chloe is ongewenst zwanger van haar stiefvader en verstoten door haar moeder. En Lorenzo gaat drugs smokkelen omdat hij geld nodig heeft.
Meer uit noodzaak dan uit vrije wil besluiten ze in roadmovie Paradise drifters om samen de reis naar Marseille te maken.
In zijn eerste speelfilm schetst regisseur Mees Peijnenburg in losse scènes wat er vanaf dat moment met het drietal gebeurt. Hun wegen scheiden, later komen Lorenzo en Chloe elkaar weer tegen.
Peijnenburg legt weinig uit, laat de kijker vooral veel zelf invullen. Hij toont weinig lichtpuntjes en dat maakt van Paradise drifters een duister en soms erg heftig drama.
Het is vooral te danken aan de sterke hoofdrolspelers en het camerawerk van Jasper Wolf dat dat nooit te zwaar wordt.
In deze nieuwe spelshow maakt Soy Kroon binnenkort ook zijn opwachting
09:25Oeps: SBS6 blundert en zet uitslag De Bondgenoten te vroeg online
08:53De TV van gisteren: Kijkers reageren behoorlijk wisselend op De Kerststal van Nederland
08:00Exclusief: Deze zeven BN'ers doen mee aan No Way Back VIPS 2026!
06:47Vanavond op TV: In de voetsporen van de jaren 80, Grote gezinnen, grote vakanties, John Wick: Chapter 3 - Parabellum