TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De drie jonge hoofdpersonen van Paradise drifters kruisen toevallig elkaars pad.
Ze hebben op hun leeftijd na niets gemeen, behalve dat Chloe (Tamar van Waning), Lorenzo (Jonas Smulders) en Yousef (Bilal Wahib) er alle drie alleen voor staan en eigenlijk nergens terecht kunnen.
Yousef moet een jeugdzorginstelling verlaten zonder plek om naar toe te gaan. Chloe is ongewenst zwanger van haar stiefvader en verstoten door haar moeder. En Lorenzo gaat drugs smokkelen omdat hij geld nodig heeft.
Meer uit noodzaak dan uit vrije wil besluiten ze in roadmovie Paradise drifters om samen de reis naar Marseille te maken.
In zijn eerste speelfilm schetst regisseur Mees Peijnenburg in losse scènes wat er vanaf dat moment met het drietal gebeurt. Hun wegen scheiden, later komen Lorenzo en Chloe elkaar weer tegen.
Peijnenburg legt weinig uit, laat de kijker vooral veel zelf invullen. Hij toont weinig lichtpuntjes en dat maakt van Paradise drifters een duister en soms erg heftig drama.
Het is vooral te danken aan de sterke hoofdrolspelers en het camerawerk van Jasper Wolf dat dat nooit te zwaar wordt.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene