TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De drie jonge hoofdpersonen van Paradise drifters kruisen toevallig elkaars pad.
Ze hebben op hun leeftijd na niets gemeen, behalve dat Chloe (Tamar van Waning), Lorenzo (Jonas Smulders) en Yousef (Bilal Wahib) er alle drie alleen voor staan en eigenlijk nergens terecht kunnen.
Yousef moet een jeugdzorginstelling verlaten zonder plek om naar toe te gaan. Chloe is ongewenst zwanger van haar stiefvader en verstoten door haar moeder. En Lorenzo gaat drugs smokkelen omdat hij geld nodig heeft.
Meer uit noodzaak dan uit vrije wil besluiten ze in roadmovie Paradise drifters om samen de reis naar Marseille te maken.
In zijn eerste speelfilm schetst regisseur Mees Peijnenburg in losse scènes wat er vanaf dat moment met het drietal gebeurt. Hun wegen scheiden, later komen Lorenzo en Chloe elkaar weer tegen.
Peijnenburg legt weinig uit, laat de kijker vooral veel zelf invullen. Hij toont weinig lichtpuntjes en dat maakt van Paradise drifters een duister en soms erg heftig drama.
Het is vooral te danken aan de sterke hoofdrolspelers en het camerawerk van Jasper Wolf dat dat nooit te zwaar wordt.
Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay
11:26Nieuwe Videoland-serie laat andere kant zien van Willem-Alexander en Máxima
09:59Is Pearl uit Winter Vol Liefde een actrice?
09:12Vriend van Chess uit De Bondgenoten smeekt: 'Kom alsjeblieft naar huis'