TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Crimineel Parker (Jason Statham) steelt niet van de armen en zal onschuldige personen nooit iets aandoen. Die naïeve gedachte breekt hem al snel op in het criminele circuit.
Tijdens een overval verraden zijn eigen mensen Parker. Ze laten hem zelfs voor dood achter. Maar hij is niet dood.
Parker zweert wraak. Hij zoekt daarvoor wel een partner.
Die vindt hij in Leslie Rodgers (Jennifer Lopez), een makelaar die moeilijke tijden doormaakt en wel een fikse klapper kan gebruiken. Samen smeden ze in Parker een plan voor de grootste overval ooit.
Het wordt altijd een beetje link als actiehelden hun imago zat zijn en meer willen. Naast het kontschoppen ook een verhaal vertellen, bijvoorbeeld.
Parker trapt deels in die valkuil van zelfoverschatting. Want het is én actie én er zit een verhaal in.
De makers komen ermee weg dankzij het charisma van hoofdrolspelers Jason Statham en Jennifer Lopez. Denk de overbodige dialogen weg en je houdt een prima actiefilm over.
De eerste twee seizoenen van Single Bells zijn nu eindelijk terug te kijken
17:00Komende maand in GTST: verboden liefdes en verklapte geheimen
10:36Nieuw seizoen Floortje naar het Einde van de Wereld in de maak
10:08Even Tot Hier: kijkers genieten van optreden met Floor Jansen over minderheidskabinet (video)
09:37De TV van gisteren: Even tot Hier scoort, Hitster levert kijkers in