TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het heeft nogal wat voeten in de aarde gehad, maar het is dan toch gelukt. De politie heeft de gevaarlijke terrorist Charles Rane (Bruce Payne) opgepakt.
Nog even en Rane zit achter slot en grendel. Maar eerst moeten twee FBI-agenten hem naar de rechtbank in Los Angeles brengen.
Dat doen ze per vliegtuig: LA is ver weg en er is niets veiliger dan vliegen. Toch?
Als vlucht 163 in de lucht hangt gaat het mis. Een als stewardess vermomde handlanger van Rane schiet zijn bewakers dood.
Rane en zijn mensen kapen het vliegtuig. Op naar de vrijheid, zou je zeggen.
Maar de kapers hebben geen rekening gehouden met Passenger 57. Dat is ex-agent John Cutter (Wesley Snipes).
Lukt het hem om het vliegtuig veilig aan de grond te zetten en zijn medepassagiers te redden?
Een groot deel van de opnames van Passenger 57 vonden plaats in Florida, vlak bij de plek waar Wesley Snipes opgroeide. Snipes maakte van de gelegenheid gebruik door een bezoek te brengen aan zijn oude highschool.
Hij hield het niet bij een bezoekje. Snipes bood scholieren die goede cijfers haalden kans op een figurantenrolletje in de film.
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman