TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het ruimteschip Avalon is met duizenden passagiers onderweg naar de nieuwe kolonieplaneet Homestead II. De reis zal 120 jaar duren. Iedereen aan boord ligt in een speciale cabine die voor een kunstmatige slaap zorgt.
Tot passagier Jim (Chris Pratt) na dertig jaar ineens wakker wordt. Door een technische storing werkt zijn slaapcabine niet meer. Een tijd lang is Jim in Passengers de enige wakkere persoon aan boord van de Avalon. Hij heeft alleen contact met robotbarman Arthur (Michael Sheen).
Na een jaar trekt hij het niet meer: Jim heeft gezelschap nodig. Hij besluit een van de vrouwelijke passagiers wakker te maken om hem gezelschap te houden. Of Aurora (Jennifer Lawrence) het nou wil of niet, ze zit nu met Jim opgescheept. Voor de rest van haar leven, want het einde van de reis – over negentig jaar – gaan ze allebei niet halen.
Jennifer Lawrence en Chris Pratt zijn twee van de populairste acteurs van de afgelopen jaren. Lawrence speelde de hoofdrol in The Hunger Games. Ook was ze te zien in drie X-Men-films. Voor haar hoofdrol in Silver Linings Playbook won ze een Oscar.
Chris Pratt brak door als superheld in Guardians of the Galaxy, was de stem van Emmett in The Lego Movie en stoeide met dino's in Jurassic World. Twee van zulke boxofficekanonnen samen, dat moet haast wel een hit opleveren. En inderdaad: Passengers bracht een dikke 300 miljoen dollar in het laatje.
Passengers is op zaterdag 1 februari 2025 om 20:00 uur te zien op Veronica.
Partnerbijdrage
Heel Holland bakt elke dag-winnaar Zeinab in verwachting: 'Kleine cupcake'
08:34Gerard Joling (65) ziet derde seizoen Only Joling niet zitten: 'Denk dat de mensen het ook wel zat zijn'
22:14Tokkies bevestigen overlijden van vader Gerrie Ruijmgaart: 'Respecteer onze rust'
21:49Dit zijn de finalisten van Wie is de Mol? 2026
11:35Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten