TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Britse sciencefictionfans Graeme (Simon Pegg) en Clive (Nick Frost) hebben lang gespaard voor hun ultieme vakantie. Ze beginnen in San Diego, op stripbeurs Comic-Con. Daarna maken ze per camper een roadtrip dwars door Amerika.
Die roadtrip brengt de twee nerds langs plekken met een buitenaards tintje: dorpen waar aliens gezien zijn, plekken waar mensen ufo's hebben gespot, dat werk. Met als klap op de vuurpijl: een bezoekje aan de beruchte Area 51. Graeme en Clive kunnen hun geluk niet op. Ze droomden al jaren van deze reis. Maar het kan nog mooier. Onderweg pikken ze een heel bijzondere lifter op: de alien Paul.
Dit kleine buitenaardse mannetje is goed gezelschap, maar hij levert ook veel problemen op. Zo krijgt het drietal een aantal behoorlijk vasthoudende overheidsagenten achter zich aan.
Sf-legende Sigourney Weaver (Alien, Avatar) speelt een kleine rol in Paul. Ze vertelde vlak na de release van de film aan talkshowhost Graham Norton dat ze dat met veel plezier deed. “De film is een liefdesbrief aan scifi-fans. Toen ik de kans kreeg, heb ik hem met beide handen aangegrepen. Om in een humoristisch eerbetoon aan het genre te spelen is een droom die uitkomt.”
Paul is op zaterdag 18 januari 2025 om 20:30 uur te zien op Comedy Central.
De politieserie Alpha 00 met Sallie Harmsen heeft eindelijk een startdatum
15:19Wanneer is de finale van Expeditie Robinson 2025 te zien?
14:50Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
13:20Je kunt je nu opgeven voor Beauty & the Geek seizoen 2
12:53Marco Borsato reageert voor het eerst op vrijspraak: 'Hoop door te kunnen gaan met mijn leven'