TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Britse sciencefictionfans Graeme (Simon Pegg) en Clive (Nick Frost) hebben lang gespaard voor hun ultieme vakantie. Ze beginnen in San Diego, op stripbeurs Comic-Con. Daarna maken ze per camper een roadtrip dwars door Amerika.
Die roadtrip brengt de twee nerds langs plekken met een buitenaards tintje: dorpen waar aliens gezien zijn, plekken waar mensen ufo's hebben gespot, dat werk. Met als klap op de vuurpijl: een bezoekje aan de beruchte Area 51.
Graeme en Clive kunnen hun geluk niet op. Ze droomden al jaren van deze reis. Maar het kan nog mooier. Onderweg pikken ze een heel bijzondere lifter op: de alien Paul. Dit kleine buitenaardse mannetje is goed gezelschap, maar hij levert ook veel problemen op. Zo krijgt het drietal een aantal behoorlijk vasthoudende overheidsagenten achter zich aan.
Sf-legende Sigourney Weaver (Alien, Avatar) speelt een kleine rol in Paul. Ze vertelde vlak na de release van de film aan talkshowhost Graham Norton dat ze dat met veel plezier deed. “De film is een liefdesbrief aan scifi-fans. Toen ik de kans kreeg, heb ik hem met beide handen aangegrepen. Om in een humoristisch eerbetoon aan het genre te spelen is een droom die uitkomt.”
Nikkie de Jager scoort nieuwe tv-klus: 'Ik heb Carlo Boszhards baan gestolen'
09:59Malou Petter stapt definitief over naar AVROTROS: 'Ongelofelijk blij'
09:38Maxime Meiland eerlijk: mist ze Chateau Meiland nu al?
09:16Terugkijken: Gerard Joling maakt Belgische zangeres met de grond gelijk in De Oranjewinter
09:14GTST-fans overladen Noa Zwan met complimenten: ‘Ik heb zitten huilen’