TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Anna Kendrick speelt in de muzikale komedie Pitch Perfect de rebelse eerstejaarsstudente Beca. Zij komt op haar nieuwe universiteit terecht in a-capellagroep The Barden Bellas. Deze zanggroep bestaat uit een aantal meiden die af en toe elkaars bloed wel kunnen drinken, maar hun samenzang is om door een ringetje te halen.
Barden University kent twee van zulke zanggroepen: naast de Bellas is er nog de mannengroep The Barden Treblemakers. De groepen doen allebei mee aan een belangrijke jaarlijkse zangwedstrijd. Dit jaar hebben de Bellas wat probleempjes: ze komen zangeressen tekort en het repertoire kan ook wel een opfrisbeurt gebruiken.
Als eerstejaars Beca en Fat Amy (Rebel Wilson) zich – onder protest – bij de Bellas aansluiten, krijgt de groep in één klap een flinke boost. Of dat genoeg is om de wedstrijd ook echt te winnen? Dat zie je in Pitch Perfect.
De hoofdrolspeelsters hielden zich tijdens de opnames van Pitch Perfect lang niet altijd aan het script. Vooral Rebel Wilson improviseerde er lustig op los. Dat de actrices lol hebben in hun rollen, spat van het scherm. Dat zag het bioscooppubliek ook: de film bracht wereldwijd ruim 115 miljoen dollar op.
Er kwamen twee vervolgen. Pitch Perfect 2 verscheen in 2015 en Pitch Perfect 3 in 2017. Ook geinig: Anna Kendrick zingt in de film ‘Cups’. Dat liedje bereikte in Amerika de zesde plaats in de Billboard Hot 100, de belangrijkste hitlijst.
Pitch Perfect is op vrijdag 7 maart 2025 om 20:30 uur te zien op NET 5.
Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder
07:33De TV van gisteren: Kijkers verdeeld over Curaçao-uitzending Vandaag Inside
07:00GTST Spoilers - maandag 25 t/m donderdag 28 mei 2026