TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de originele Point Break uit 1991 speelt Keanu Reeves de jonge FBI-agent Johnny Utah. Hij gaat undercover bij een groep fanatieke surfers in de hoop een bende overvallers in de kraag te kunnen grijpen. In deze remake uit 2015 speelt Australiër Luke Bracey de rol van Johnny Utah.
Johnny is niet alleen FBI-agent, hij is ook verslaafd aan extreme sporten. Surfen, motorcrossen, snowboarden, het kan hem niet gevaarlijk of spectaculair genoeg zijn.
Dat komt de FBI in Point Break goed van pas. De dienst is op zoek naar een agent die kan infiltreren in een bende die gedurfde en gevaarlijke overvallen pleegt.
Hoewel Johnny nog maar net bij de FBI zit, is hij de ideale kandidaat. Als echte adrenalinejunkie past hij uitstekend bij de bende van Bodhi (Edgar Ramírez).
Die bende haalt gevaarlijke en spectaculaire capriolen uit. Ze springen uit vliegtuigen, beklimmen steile wanden, surfen, skateboarden en vliegen rond in wingsuits.
Hoewel de acteurs best wat van hun stunts zelf deden, werkte er ook een aantal topatleten mee aan de film.
Wingsuit-vlieger Jeb Corliss, de bekende surfers Laird Hamilton en Sebastian Zietz, bergbeklimmer Chris Sharma en skateboardlegende Bob Burnquist werkten allemaal mee aan Point Break.
Wie presenteert maandagavond De Oranjezomer?
13:49Relatie van Married at First Sight-Cindy is stukgelopen
13:33Gooische Vrouwen klaar met opnames: aftellen naar seizoen 8 kan beginnen
12:56Nieuwe Boer Zoekt Vrouw-baby geboren na een emotionele week
11:35Anouk tegen Diederik in De Bondgenoten: 'Wat ben jij een lul zeg'