TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de originele Point Break uit 1991 speelt Keanu Reeves de jonge FBI-agent Johnny Utah. Hij gaat undercover bij een groep fanatieke surfers in de hoop een bende overvallers in de kraag te kunnen grijpen. In deze remake uit 2015 speelt Australiër Luke Bracey de rol van Johnny Utah.
Johnny is niet alleen FBI-agent, hij is ook verslaafd aan extreme sporten. Surfen, motorcrossen, snowboarden, het kan hem niet gevaarlijk of spectaculair genoeg zijn.
Dat komt de FBI in Point Break goed van pas. De dienst is op zoek naar een agent die kan infiltreren in een bende die gedurfde en gevaarlijke overvallen pleegt.
Hoewel Johnny nog maar net bij de FBI zit, is hij de ideale kandidaat. Als echte adrenalinejunkie past hij uitstekend bij de bende van Bodhi (Edgar Ramírez).
Die bende haalt gevaarlijke en spectaculaire capriolen uit. Ze springen uit vliegtuigen, beklimmen steile wanden, surfen, skateboarden en vliegen rond in wingsuits.
Hoewel de acteurs best wat van hun stunts zelf deden, werkte er ook een aantal topatleten mee aan de film.
Wingsuit-vlieger Jeb Corliss, de bekende surfers Laird Hamilton en Sebastian Zietz, bergbeklimmer Chris Sharma en skateboardlegende Bob Burnquist werkten allemaal mee aan Point Break.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix
09:04Ook deze BN'ers doen mee aan Roadtrippers VIPS
08:45De TV van gisteren: Ruim 2 miljoen kijkers zien Nederland zilver pakken op de ploegenachtervolging