TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De klungelagenten van de Police Academy vertrekken voor een speciale missie naar Moskou.
Daar gaan ze de Russische politie helpen bewijzen te verzamelen tegen Constantine Konali (Ron Perlman), peetvader van de Russische maffia. Die heeft een populair computerspel op de markt gebracht en wil daarin nu een virus inbouwen.
Zoals de titel al zegt is Police Academy 7: Mission to Moscow alweer de zevende Police Academy-film. Het is beste is er ondertussen wel een beetje af: de meeste grappen zijn flauwere, minder goed uitgewerkte versies van grappen uit de eerdere delen.
De omstandigheden waaronder Police Academy 7: Mission to Moscow is gemaakt zijn veel interessanter dan de film zelf. Toen cast in crew in 1993 in Moskou waren, had president Boris Jeltsin een conflict met het Russische parlement. Dat liep behoorlijk uit de hand. Wat heet: op 4 oktober gaf Jeltsin het leger opdracht om met tanks de Doema, het parlementsgebouw, aan te vallen.
De opnames lagen daardoor vijf dagen stil. In sommige shots in de film ziet de Doema er zwartgeblakerd uit; dat zijn de gevolgen van de aanval op 4 oktober 1993.
René Karst sprak legendarische woorden bij afscheid in De Slimste Mens
18:18Martijn Krabbé wint speciale award voor Kopen Zonder Kijken en The Voice of Holland
15:49Zat jij te wachten op nieuwe afleveringen van Bureau Onrecht? Dan hebben we goed nieuws
14:10De startdatum van het nieuwe seizoen van Mr. Frank Visser doet Uitspraak is bekend
13:41De streamingtip van de week: Drive to Survive seizoen 8 op Netflix