TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het ging er ruig aan toe in het Romeinse rijk, dat blijkt maar weer eens in de film Pompeii. Het verhaal draait om Milo (Kit Harington, Jon Snow uit Game of thrones).
Milo is nog maar een klein kind als het Romeinse leger hem gevangenneemt en overbrengt naar een gladiatorenschool. Eenmaal volwassen komt Milo in Pompeï terecht, waar hij in gladiatorengevechten moet vechten voor zijn leven.
Op zich al gevaarlijk genoeg, maar onder zijn voeten rommelt de vulkaan Vesuvius onheilspellend.
Om een beetje geloofwaardig als gladiator voor de dag te komen, moest Harrington stevig aan de fitness. Daarbij deed hij geen half werk, vertelt hij aan Vulture:
“Ik moest een heel ander lichaam krijgen, en dat was iets wat ik nooit eerder had gedaan. Ik raakte erdoor geobsedeerd. Ik ging zes keer per week naar de sportschool en ik was echt uitgeput.”
De acteur trainde zelfs zo hard dat zijn trainer hem regelmatig tegen moest houden.
Zaterdag nog veel meer kerstreclames op tv
11:56Henno en zijn harem uit Onderweg Naar Liefde maken de tongen los
11:54Dit kun je verwachten van de komende editie van Sint & De Leeuw
11:11KRO-NCRV komt met nieuw live-evenement: De kerststal van Nederland
09:38Kevin Hassing reageert op Expeditie Robinson-kritiek