TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Predators speelt Oscarwinnaar Adrien Brody huurmoordenaar Royce. Hij wordt samen met een stel andere elitestrijders wakker op het moment dat ze aan een parachute boven een onbekende planeet hangen.
Al snel begrijpen ze waarom ze door de buitenaardse bewoners naar deze planeet zijn gehaald. Ze fungeren als prooi.
En dus is er maar één ding dat telt: vluchten om te voorkomen dat deze meedogenloze Predators hen opsporen en vermoorden.
Predators (2010) is een verlaat vervolg op Predator uit 1987 en Predator 2 uit 1990. Producent Robert Rodriguez (naast producent is hij ook regisseur van films als Desperado en Sin City) heeft laten weten dat de titel van de film in zijn ogen een dubbele betekenis heeft.
De predators zijn in zijn ogen niet alleen de monsters uit de film, maar ook de mensen die de strijd tegen ze aangaan.
Een van de hoofdrolspelers, Adrien Brody, is een acteur die al zijn rollen serieus neemt. Voor The Pianist heeft hij bijvoorbeeld weken op straat geleefd.
Voor Predators is Brody flink tekeergegaan, dit keer in de sportschool. Het resultaat mag er wezen: Brody trainde er maar liefst elf kilo spiermassa bij.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Prima start voor Heel Holland Bakt Elke Dag
07:00GTST Spoilers - maandag 20 t/m donderdag 23 april 2026
21:05Zien: de eerste beelden van Koningsdagspecial The Masked Singer
20:45Déze wereldster is woensdag te gast bij talkshow Eva Jinek
15:19Groot verlies voor John en Kees de Bever