TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ooit werkte Frank Walsh (Nicolas Cage) in een dierentuin. Nu vangt dieren hij in de Braziliaanse jungle.
Hij heeft al flink wat beesten gevangen. Het mooiste exemplaar is toch wel een enorme witte jaguar die hij wil verkopen aan een dierentuin. Als zijn werk erop zit, wil Frank zijn dieren verschepen. Dat doet hij op het schip dat ook gevangene Richard Loffler (Kevin Durand) vervoert.
Aan boord van die boot gaat het helemaal mis. Loffler ontsnapt en laat al Franks beesten, dus ook de jaguar, uit hun kooi. Zo wordt de jager in Primal dus ineens de prooi.
Naast Nicolas Cage heeft ook Famke Janssen een rol in Primal. De Nederlandse actrice speelt Dr. Ellen Taylor, een neuroloog die psychopaat Loffler moet begeleiden. Dat doet Ellen dus niet al te best: anders was hij nooit ontsnapt.
Janssens rol is alleen zo slap geschreven dat ze eigenlijk net zo goed niet in de film had kunnen zitten. Alleen de personages van Nicolas Cage en Kevin Durand hebben echt iets te doen.
Partnerbijdrage
Resort van Dick uit komend seizoen B&B Vol Liefde getroffen door brand
10:21B&B Vol Liefde-deelnemer Ben overleden
09:47Video: Overleeft iemand het nieuwe seizoen van Gooische Vrouwen niet?
09:37'Beau van Erven Dorens presenteert nieuw programma The Box'
09:05Video: Noa Vahle krijgt Job Knoester stil in De Oranjezomer: ‘Kap met het vergelijken’