TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In 2008 deed huurling John Rambo (Sylvester Stallone) zijn laatste klus. Sindsdien leidt hij een teruggetrokken bestaan in Texas.
En hij is van plan dat zo te houden. Rambo is eigenlijk gewoon met pensioen. Dat mag ook wel. De beste man is de zeventig inmiddels gepasseerd. Toch kan hij in Rambo: Last Blood niet lang meer van zijn rust genieten. Een goede vriendin vraagt hem om hulp.
Een Mexicaans drugskartel heeft haar dochter ontvoerd. Om haar te bevrijden pakt John Rambo nog één allerlaatste keer de wapens op.
Eind 2018 waren de eerste opnames voor Rambo: Last Blood gereed. Sylvester Stallone zei in een interview op 6 december van dat jaar dat dit zijn laatste Rambo zou worden. Volgens de acteur was het een goed moment om te stoppen.
Het personage John Rambo zou in deze film 'eindelijk iets vinden wat voor hem op rust lijkt'. Ongeveer een half jaar later kwam Stallone daar al een beetje op terug. Tijdens het filmfestival van Cannes zei hij dat hij Rambo zou blijven spelen als deze film een succes zou worden.
Gwen van Poorten presenteert dit nieuwe realityprogramma van Net5
14:44Dit programma vervangt No Way Back VIPS op SBS6
14:14Dit is de grote winnaar van het eerste seizoen Watch Your Back
13:37Angela Schijf licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Flikken Maastricht: 'Eva raakt alle structuur kwijt'
10:51Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)