TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het kunstenaarskoppel Steven (Ryan Phillippe) en Shannon (Rachel Lefevre) uit Chicago heeft al heel lang een kinderwens. Vanwege een auto-ongeluk kan Shannon zelf geen kinderen krijgen.
Ze kiezen voor adoptie en na lange tijd worden hun gebeden eindelijk verhoord: ze ontmoeten Nina, een weeskind als gevolg van de aardbeving in Haïti. Met grote blijdschap reizen ze af naar het weeshuis om de adoptie te voltooien.
Ze ontwikkelen een band met Nina terwijl ze wachten op de juiste reisdocumenten. Tijdens een uit de hand gelopen conflict in een bar wordt Steven in elkaar geslagen door een paar dubieuze figuren.
Kort hierna verdwijnt Nina en krijgen ze van de plaatselijke politie te horen dat ze opgelicht zijn door een nep-adoptiebureau. Het stel laat het hier niet bij zitten en gaat met gevaar voor eigen leven zelf op zoek naar Nina.
Reclaim is gebaseerd op een waargebeurd verhaal; voor de film zijn daar een paar feitjes uit geplukt. De makers wilden vooral een spannende thriller maken die ouders die van plan zijn om kinderen te adopteren te waarschuwt voor de eventuele gevaren.
Misschien is het verstandig om deze film links te laten liggen als je midden in een adoptieproces zit.
EO schrapt na 25 jaar Het familiediner: 'Maar we maken nog één seizoen'
08:53De TV van gisteren: Kijkers blijven ondermaats presterend Got Talent de rug toekeren
08:30Johan Derksen keihard over Ruben van der Meers eerbetoon aan Paulien Cornelisse bij Renze: 'Tenenkrommend'
08:24Malgosia blijft bij felle kritiek op Good luck guys-Jay: 'Ze gaven me gelijk!'
08:05Paulien Cornelisse na overlijden meest gezochte persoon in onlinearchief Beeld & Geluid