Film
Ryan Phillippe en Rachelle Lefevre laten zich niet zomaar bedriegen in Reclaim
Esther Hut
  ·    ·  
LAATSTE UPDATE: 24-11-22 20:56

Het kunstenaarskoppel Steven (Ryan Phillippe) en Shannon (Rachel Lefevre) uit Chicago heeft al heel lang een kinderwens. Vanwege een auto-ongeluk kan Shannon zelf geen kinderen krijgen.
Reclaim
Ze kiezen voor adoptie en na lange tijd worden hun gebeden eindelijk verhoord: ze ontmoeten Nina, een weeskind als gevolg van de aardbeving in Haïti. Met grote blijdschap reizen ze af naar het weeshuis om de adoptie te voltooien.
Ze ontwikkelen een band met Nina terwijl ze wachten op de juiste reisdocumenten. Tijdens een uit de hand gelopen conflict in een bar wordt Steven in elkaar geslagen door een paar dubieuze figuren.
Kort hierna verdwijnt Nina en krijgen ze van de plaatselijke politie te horen dat ze opgelicht zijn door een nep-adoptiebureau. Het stel laat het hier niet bij zitten en gaat met gevaar voor eigen leven zelf op zoek naar Nina.
Waargebeurd verhaal
Reclaim is gebaseerd op een waargebeurd verhaal; voor de film zijn daar een paar feitjes uit geplukt. De makers wilden vooral een spannende thriller maken die ouders die van plan zijn om kinderen te adopteren te waarschuwt voor de eventuele gevaren.
Misschien is het verstandig om deze film links te laten liggen als je midden in een adoptieproces zit.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Spelletjesfanaten opgelet: 50/50 en Lingo zijn weer terug bij Net5
De vaste kijkers van spelprogramma's als Lingo en 50/50 kunnen opgelucht ademhalen. Vanaf vanavond zijn beide programma's weer elke werkdag te zien op Net5.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 08:44Carrie ten Napel open over medische malaise
08:20De TV van gisteren: The Connection scoort net zo goed zonder Matthijs van Nieuwkerk
23:00Deze deelnemers hebben Big Brother 2023 inmiddels verlaten
21:52Wie Is de Mol-kijkers zien plottwist niet aankomen: 'Hè wat gebeurt er?'
20:15De beste hints en aanwijzingen van Wie Is de Mol? 2023