TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het kunstenaarskoppel Steven (Ryan Phillippe) en Shannon (Rachel Lefevre) uit Chicago heeft al heel lang een kinderwens. Vanwege een auto-ongeluk kan Shannon zelf geen kinderen krijgen.
Ze kiezen voor adoptie en na lange tijd worden hun gebeden eindelijk verhoord: ze ontmoeten Nina, een weeskind als gevolg van de aardbeving in Haïti. Met grote blijdschap reizen ze af naar het weeshuis om de adoptie te voltooien.
Ze ontwikkelen een band met Nina terwijl ze wachten op de juiste reisdocumenten. Tijdens een uit de hand gelopen conflict in een bar wordt Steven in elkaar geslagen door een paar dubieuze figuren.
Kort hierna verdwijnt Nina en krijgen ze van de plaatselijke politie te horen dat ze opgelicht zijn door een nep-adoptiebureau. Het stel laat het hier niet bij zitten en gaat met gevaar voor eigen leven zelf op zoek naar Nina.
Reclaim is gebaseerd op een waargebeurd verhaal; voor de film zijn daar een paar feitjes uit geplukt. De makers wilden vooral een spannende thriller maken die ouders die van plan zijn om kinderen te adopteren te waarschuwt voor de eventuele gevaren.
Misschien is het verstandig om deze film links te laten liggen als je midden in een adoptieproces zit.
De serie Swanenburg is nu ook te zien op Videoland
10:22Familie Gillis: Massa Is Kassa binnenkort terug en dit kan je allemaal verwachten
10:08Temptation Island Spanje loopt he-le-maal uit de hand en gast gooit tablet van een berg
08:12De TV van gisteren: De Verraders sluit de aflevering af met ‘zieke plottwist’
20:41Volgers hadden gelijk: Astrid Kersseboom is de verteller van The Passion