TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wetenschapper Will Foster (Keanu Reeves) doet baanbrekend werk. Hij onderzoekt de mogelijkheden om mensen te klonen.
En dat gaat hem behoorlijk goed af. Het is hem in Replicas al min of meer gelukt het bewustzijn van een overleden soldaat in een robot te plaatsen. Ondanks die doorbraak is Will nog niet klaar met de ontwikkeling van zijn kloontechniek. Nog lang niet. Toch besluit hij zijn vinding al in de praktijk toe te passen. De aanleiding is niet bepaald vrolijk.
Bij een auto-ongeluk komen Wills vrouw en kinderen om het leven. Omdat hij zonder hen het leven niet meer aankan, probeert hij zijn gezin te klonen.
Keanu Reeves was vanaf het begin betrokken bij de ontwikkeling van Replicas. De film is gemaakt door zijn eigen productiebedrijf Company Films.
Het was oorspronkelijk niet de bedoeling dat hij zelf de hoofdrol zou spelen. Nicolas Cage was in beeld voor de rol van Will Foster. Toen die aangaf geen interesse te hebben, offerde Reeves zichzelf op.
Replicas is op woensdag 12 februari 2025 om 22:50 uur te zien op RTL 7.
Kijkers krijgen geen genoeg van livestreams met dikke papegaaien en rondtrekkende vissen
13:22Peter Pannekoek deelt onthutsend verhaal over Toeslagenaffaire-slachtoffers: 'Het is echt hard'
12:40Zoveel geld houd je over als je 500.000 euro bij Miljoenenjacht wint
12:23Arjan Ederveen hoopt op een tweede seizoen van Rust en Vreugd: 'Natuurlijk wil ik dat!'
12:10Video: Thomas confronteert Chess met haar lullige uitspraken (De Bondgenoten)