TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als Alice wakker wordt in een verlaten ziekenhuis blijkt de rest van de stad uitgestorven. Doordat er experimenten op Alice zijn uitgevoerd, bezit ze bovenmenselijke krachten. Ze zoekt in Resident Evil: Apocalypse een wapen en trekt Raccoon City in.
Er blijkt een virus rond te waren dat mensen in zombies verandert. De stad is dus geëvacueerd, op enkele achterblijvers na. Samen met Alice binden ze de strijd aan met de zombies. Behalve deze monsters zwerft er nog iets gruwelijks rond: Nemesis. Dit wezen vernietigt alles wat op zijn pad komt.
Acteur Matthew G. Taylor die Nemesis speelt, moest voor zijn rol een pak aan dat een kleine 30 kilo woog. Zijn scènes moesten gedraaid worden, want Taylor kon maximaal 15 minuten in het pak zitten. Daarna werd het onaangenaam warm.
Net als in de eerste film, Resident Evil, waren de zombies in Resident Evil: Apocalypse voornamelijk professionele dansers. Ze kregen een special ‘ondode bootcamp’ waarin ze getraind werden zo goed mogelijk een zombie weer te geven. Twee van de belangrijkste regels waren: geen slepende voeten en geen uitgestrekte armen.
Resident Evil: Apocalypse is op zaterdag 23 augustus 2025 om 22:55 uur te zien op RTL 7.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Shorttracker Jens van 't Wout wint weer Olympisch goud!
18:03Jenning de Boo wint zilver op de 500 meter, net achter Jordan Stolz
11:03B&B vol liefde-stel Daniël en Danique verwacht eerste kindje: 'Little Valentine'
10:43Op deze datum start het nieuwe seizoen van De Bachelorette
10:18De TV van gisteren: The Voice blijft overeind tegenover overheersende Olympische Winterspelen