TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als Alice wakker wordt in een verlaten ziekenhuis blijkt de rest van de stad uitgestorven. Doordat er experimenten op Alice zijn uitgevoerd, bezit ze bovenmenselijke krachten. Ze zoekt in Resident Evil: Apocalypse een wapen en trekt Raccoon City in.
Er blijkt een virus rond te waren dat mensen in zombies verandert. De stad is dus geëvacueerd, op enkele achterblijvers na. Samen met Alice binden ze de strijd aan met de zombies. Behalve deze monsters zwerft er nog iets gruwelijks rond: Nemesis. Dit wezen vernietigt alles wat op zijn pad komt.
Acteur Matthew G. Taylor die Nemesis speelt, moest voor zijn rol een pak aan dat een kleine 30 kilo woog. Zijn scènes moesten gedraaid worden, want Taylor kon maximaal 15 minuten in het pak zitten. Daarna werd het onaangenaam warm.
Net als in de eerste film, Resident Evil, waren de zombies in Resident Evil: Apocalypse voornamelijk professionele dansers. Ze kregen een special ‘ondode bootcamp’ waarin ze getraind werden zo goed mogelijk een zombie weer te geven. Twee van de belangrijkste regels waren: geen slepende voeten en geen uitgestrekte armen.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’