TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Als Alice wakker wordt in een verlaten ziekenhuis blijkt de rest van de stad uitgestorven. Doordat er experimenten op Alice zijn uitgevoerd, bezit ze bovenmenselijke krachten. Ze zoekt in Resident Evil: Apocalypse een wapen en trekt Raccoon City in.
Er blijkt een virus rond te waren dat mensen in zombies verandert. De stad is dus geëvacueerd, op enkele achterblijvers na. Samen met Alice binden ze de strijd aan met de zombies. Behalve deze monsters zwerft er nog iets gruwelijks rond: Nemesis. Dit wezen vernietigt alles wat op zijn pad komt.
Acteur Matthew G. Taylor die Nemesis speelt, moest voor zijn rol een pak aan dat een kleine 30 kilo woog. Zijn scènes moesten gedraaid worden, want Taylor kon maximaal 15 minuten in het pak zitten. Daarna werd het onaangenaam warm.
Net als in de eerste film, Resident Evil, waren de zombies in Resident Evil: Apocalypse voornamelijk professionele dansers. Ze kregen een special ‘ondode bootcamp’ waarin ze getraind werden zo goed mogelijk een zombie weer te geven. Twee van de belangrijkste regels waren: geen slepende voeten en geen uitgestrekte armen.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Kingdom of Heaven
11:48Hélène Hendriks onthult: 'Deze gast maakt binnenkort debuut bij Vandaag inside'
11:38GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in